Wpis z mikrobloga

@lacuna: Czy mając lekką ranę mogę wykonać jakąkolwiek czynność która nie przeszkodzi w gojeniu się rany, czy też każda aktywność ma 50% szansy na przedłużenie tej rany?
@lacuna: Czy mamy więcej sami organizować jakieś wydarzenia? Bo w czasach wikingów co chwilę z kimś pisałem, a teraz cisza w eterze(chyba że się to rozkręci, wtedy usuń ten post)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lacuna: Jako że ja i kilka osób mam plan założyć uczelnię to:
1. Ile trwałby kurs który podnosiłby cokolwiek o 1?
2. Istnieją jakieś dofinansowania?
3. Czy możliwe jest prowadzenie kursów które zmieniają czyjąś klase na inną?
4. Budynek - trzeba zakupić wraz z założeniem uczelni czy można liczyć że dostanie się jakiś za darmo?
@Mnichuy: Gra zapewne przeniosła się na discordy. Masz całkiem duże oczekiwania jak na jeden kwartał, zwłaszcza że gracze zasypali mnie pytaniami w wątku, pytaniami na PW (grrr), dziesiątkami akcji przestępczych, z których ostatecznie rozgrywałam tylko kilka i akcjami indywidualnymi. Cierpliwości.

@KrzemowyDuch: 1. W każdym kwartale losowałabym szansę na podniesienie statystyki w zależności od nauczyciela. Ta szansa jest mała, ale % mógłby się składać za ciąg nauki.
2. Pogadaj z Bankierami
@Mnichuy: są misje poboczne graczy, zatem można wykazać się inicjatywą, można też dołączyć do misji/wypraw innych graczy. Shitpostowanie przeniosło się na discord, bo wartośiciowe wpis/komentarze by utonęły w off-tonie, a i MG chyba łatwiej, jak nie musi się przez to przebijać. Wpadaj: https://discord.gg/P58MET

4. Gra się rozpoczęła, więc za darmo tylko rany i choroby.


Bardzo prawilnie.
@lacuna:
1) Przekazanie materiałów budowlanych wsparłoby odbudowę osady? Jeżeli tak, to jak je przekazać? Jako zadeklarowana akcja poboczna?
2) Istnieje rejestr kto posiada jakie towary? Kto powinien się tym zajmować?
3) Czy jest możliwe, a jeśli tak to ile by trwała kosztowała budowa magazynu na towary