Wpis z mikrobloga

@lacuna:

Cieszymy się, że nasze odkrycie C. Luciny jest aż tak znaczące. Jednak wśród odkrywców rośliny ( @Stalowa_Figura @Treant i ja), pojawiło się kilka pytań/uczucia niedomówienia względem rośliny :

1)kwartał poszukiwań oraz kolejny kwartał badań nad rośliną którą rośnie wszędzie i w sumie ktokolwiek powinien ją znaleźć
  • Odpowiedz
1) roślinę sprowadziliście do miasta i bardzo szybko zyskała popularność, co opisywałam. Od czasu odkrycia zresztą trochę zleciało.
2) olej znajduje się w cebulkach kwiatów i nie wymaga szczególnego procesu produkcyjnego, rośliną są obsiane przydomowe ogródki, nie wymaga ona szczególnej pielęgnacji
3) w żadnym miejscu nie zaznaczyłam, że do rozpoczęcia procesu produkcji potrzebna jest mechaniczna ilość (skrzynie) rośliny. Dlaczego akurat zakupiliście 5? Dlaczego nie 1? Skąd założenie ile jest jej właściwie potrzebne?
  • Odpowiedz
@lacuna:
No to zajebiście nasze fabularne dwa kwartały, w sumie to nic nie zrobiliście oprócz przyniesienia do osady kwiatów? Bo co mogliby badać przez ten kwartał no co to mogło być? No jak badamy kwiaty to chyba ogół ich dotyczący a nic tylko że no w sumie to ładnie wyglądają i mają dobry soczek. Człowiek się stara wymyślą ale tak żebyś nie miała też za dużo na głowie a w
  • Odpowiedz