Wpis z mikrobloga

@lacuna: Pytanie o raport z akcji pobocznej. Poznałem już wynik mojej akcji. We wpisie kwartalnym mam napisać raport. Czy w raporcie mogę popuścić wodze fantazji opisując co się stało, byleby wynik się zgadzał? Czy można domniemywać, że nie będziesz tworzyć osobnych postów do każdej jednej akcji (wówczas opis fabularny spadałby na gracza, który ma napisać raport)? Czy w takim wypadku mogę lecieć na żywioł, czy wolisz, żeby podesłać ci raport do
  • Odpowiedz
@lacuna: możesz dodawać do postów kwartalnych istniejącą listę przedsiębiorstw, spółek graczy i tak dalej? Ewentualne dołączyć link do niej jak ktoś by dla Ciebie ją utworzył?
  • Odpowiedz
@lacuna: pytanie za 1000pkt, czy papież Septimus III jada tiramisu ?

czy będziemy dostawać jakieś wieści z innych kolonii z New Bristol'u ?

i co się w końcu stało z tą kolonią która nie płaciła podatków Jerzemu III ?
  • Odpowiedz
@Akumulat: Raporty z nieudanych akcji są opcjonalne. Ani razu mnie nie zawiodłeś w tej sprawie, więc idź na żywioł, świat się dostosuje. W granicach rozsądku.
@Matei123: Na razie istnieją tylko "państwowe", a biznesy rzemieślników to nie przedsiębiorstwa mechaniczne. Spis państwowych znajduje się w arkuszu Bankierów i tam też siłą rzeczy będą się znajdowały przedsiębiorstwa graczy.
@Yokaii: 1. Tak, w przeciwieństwie do swojego dalekiego poprzednika
2. UWAGA, JAK KTOŚ BĘDZIE
  • Odpowiedz
@Yokaii: Wysyłam Ci zaproszenie na PW. Jeżeli ten post zaplusuje co najmniej 6 graczy, zrobimy o 23:00 krótki roleplay z gubernatorem i Ty będziesz odpowiedzialny za zrobienie raportu z tego spotkania. Co Ty na to?
  • Odpowiedz
@lacuna: Kupiłem działki. W jaki sposób mogę sie dowiedzieć:
1. W jakich dzielnicach, okolicach się znajdują, czy są niedaleko siebie i czy można je jakoś łączyć?
2. Kto zamieszkuje te działki (również charaktery i determinacja mieszkańców) , a które są opustoszałe?
3. Jak chcę coś odsprzedać - mogę wybrać które sprzedaję?
  • Odpowiedz
@lacuna 1. Gdzie należy deklarował zmiane wiary?
2. Ile kosztuje wynajęcie jednego NPC do pracy na budowie?
3. Ile kosztuje wynajęcie jednego NPC z bronią do nocnego strozowania?
  • Odpowiedz
@Stah-Schek:
1. W wątkach, w których OOC jest dozwolone, chyba nie potrzebujemy oddzielnego wpisu dla tych kilku konwertytów
2. Składasz ofertę w akcjach indywidualnych wzorem Gabrieli a ja wyceniam trudność testu.
3. 15 funtów na kwartał, NPC z bronią białą
  • Odpowiedz
@lacuna: Raport z indywidualnie musi koniecznie być pod nowym kwartałem czy mogę np. napisać go już teraz w osobnym wpisie a pod kwartałem dać tylko linka? Bo mam zamiar wrzucać obrazy, a to może trochę zaspamować
  • Odpowiedz