Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziecko z wariatką, którego nie zapłodniłem. Jednak przegrałem w sądzie, sprawa ciągnie się już ponad 2 lata. Co robić?
Zaraz pewnie napiszecie, że moja wina, bo tylko idiota zadaje się z wariatkami. Więc powiem dokładnie jak było.
3 lata temu RAZ dosłownie RAZ pojechałem do kuzyna na trochę #patologiazewsi na dosłownie 3 noce i pierwszego dnia dla jaj przejrzeliśmy
#tinder aby zobaczyć okoliczne laski. Byłem wtedy trochę #przegryw zajarałem się, że laska chciała się spotkać na jakiejś wiejskiej dyskotece no dobra... dałem jej mój numer, email, spotkaliśmy się zaproponowała numerek, była trochę dziwna, niezbyt ładna, ale mówię sobie, na jedną noc, miała prezerwatywy #okazjazycia ok.
Wróciłem do domu, a ta debilka od tego czasu regularnie CODZIENNIE dzwoni, smsuje, stalkuje przez internet, nawet konto na linkedinie ząłożyła... ja jej NIC nie odpisywałem ale to jej w niczym nie przeszkadzało. Oskarżała mnie o cuda -1,5 totalne urojenia, jest chora na schizofrenię co ustalił kuzyn w sąsiedniej wsi. Po paru miesiącach jak postraszyłem założeniem jej sprawy za stalking, napisała mi że pożałuję. Więcej poza tą jedną nocą jej na oczy nie widziałem. Wyobraźcie sobie że po ponad roku od ostatniego kontaktu pisze do mnie SMS, że jestem ojcem i mam córkę. Olałem, potem dostaje pozew o alimenty. #!$%@? nie wierzę, przez debilkę muszę iść do sądu, sprawa się ciągnie, dla mnie krótka piłka domagam się badań DNA aby się od tego kabaretu uwolnić. I teraz najlepsze: badania potwierdziły, że to MOJA CÓRKA! #!$%@? ja pi#@$#le to jest niemożliwe ona zeznaje, że owszem nie widzieliśmy się (na co miałem świadków) ale raz spotkałem się w jakimś mieście w połowie drogi i uprawiałem z nią seks w samochodzie. Co jest absolutnie jej wymysłem. Nigdy bym tego nie zrobił i w dodatku nie bez prezerwatywy.
Dlatego mam pytanie do ludzie z #medycyna może ktoś wie czy możliwe że test się pomylił? prosić o powtórzenie? albo co gorsze... czy to możliwe aby ta wariatka zabrała prezerwatywę z moją spermą, zamroziła ją na pół roku po czym odmroziła z zemsty, może zobaczyła, że mam pieniądze? kuzyn mówi że takie akcje jak ze mną miała nie raz, więc może zostałem wybrany z grona innych jej ofiar. Co prawda nie jestem #programista15k ale nieźle zarabiam, dużo podróżuje więc pewnie zrobiłem wrażenie na instagramie jakby nie wiadomo jakie pieniądze miał, #!$%@? moja wina, moja wina że w ogóle się zgodziłem z nią spotkać bo od początku było widać, że coś jej nie tak... Co robić teraz? #!$%@? #jakzyc?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Potraktowałeś ją jak jednorazową szmatę do podbicia swojego ego i darmową rozrywkę to teraz masz za swoje i wcale mi Ciebie nie żal.
Gdyby Twoją matkę jakiś gość potraktował tak jak TY potraktowałeś ją- przedmiot, który miał Ci posłużyć za zabawkę na raz to też życzyłbyś takiemu gościowi wszystkiego najgorszego.

Na drugi raz po prostu pilnuj swojego małego fiutka.
  • Odpowiedz
Potraktowałeś ją jak jednorazową szmatę do podbicia swojego ego i darmową rozrywkę to teraz masz za swoje i wcale mi Ciebie nie żal.

Gdyby Twoją matkę jakiś gość potraktował tak jak TY potraktowałeś ją- przedmiot, który miał Ci posłużyć za zabawkę na raz to też życzyłbyś takiemu gościowi wszystkiego najgorszego.


@cyjanek_potasu: xDDD Jaki biały rycerz. xDDD Przecież laska sama mu zaproponowała seks. I jeszcze te teksty o matce. xD
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: @AnonimoweMirkoWyznania:
Dokładnie tak jak napisał kolega przede mną. Zanim w ogóle będzie mowa o alimentach to trzeba ustalić ojcostwo. Żeby to zrobić musiałaby złożyc wniosek w sądzie. Następnie trzeba przedstawić jakieś dowody i jest to kwestia ktora lezy po jej stronie. Tymi dowodami mogą być badania DNA (na które nie masz obowiazku sie godzić) albo zeznania świadków (których nie ma skoro była to tylko jedna noc). Mogą to być też dowody świadczące o wspólnym pożycii takie jak wspólne zdjęcia z wakacji, billingi z telefonów świadczące o tegularnym kontakcie, jakiś dowód na wspólne mieszkanie, itd.

Ona tego nie ma bo to było ruchańsko na jedna noc więc to co ty piszesz to pewnie bait.

mam dziecko z
  • Odpowiedz
A czy to czasem nie ona potraktowała go jak jednorazowego szmaciaka na którym podbiła sobie ego?


@arek4444:

Nie wiem, to nie ona założyła ten wątek i nie napusała o swouch motywach dlaczego to zrtobiła, a on napisał jasno- że była dla niego brzydka i na jednen raz, więc od poczatku potraktował ją jak ścierke do
  • Odpowiedz
Normalne kobiety- bez problemów psychicznych nie proponują obcym facetom "darmowego" współżycia, więc zakładam, że musiała być w naprawdę patowej sytuacji, że się na coś takiego zdecydowała.


@cyjanek_potasu:
Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że "normalne" kobiety (te nienormalne też) najzwyczajniej lubią seks. Jeśli gośc jest przystojny to potrafią odbyć z nim stosunek na jedną noc za darmo nawet jeśli go nie znają. Jeśli jest przeciętny to wiadomo ze wczesniej trzeba
  • Odpowiedz
Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że "normalne" kobiety (te nienormalne też) najzwyczajniej lubią seks. Jeśli gośc jest przystojny to potrafią odbyć z nim stosunek na jedną noc za darmo nawet jeśli go nie znają


@arek4444:

Super, pokaż mi normalne, wykształcone kobiety z wysoką pozycją zawodową, które umawiają się na jedną noc, z byle kim w jakimś pierdziszewie? ;D
  • Odpowiedz
Super, pokaż mi normalne, wykształcone kobiety z wysoką pozycją zawodową, które umawiają się na jedną noc, z byle kim w jakimś pierdziszewie? ;D


@cyjanek_potasu: W jakim świecie Ty żyjesz. To dzieje się codziennie. Kobiety, których byś o to nie podejrzewał. Nauczycielki, lekarki, policjantki. Po prostu to tylko seks i nie świadczy źle o tych kobietach. A jest to ukrywane przez takich jak Ty.
  • Odpowiedz
Super, pokaż mi normalne, wykształcone kobiety z wysoką pozycją zawodową, które umawiają się na jedną noc, z byle kim w jakimś pierdziszewie? ;D


@cyjanek_potasu:

Normalna, wykształcona kobieta z wysoką pozycją zawodową nie pójdzie na jedną noc do łóżka z byle kim. Ale jeśli to nie jest byle kto tylko jakiś przystojny model Alvaro, obdarzony gorącokrwistym temperamentem południowców albo jakiś Sven, będący CEO dużej firmy marketingowej mogący użyć swych wpływów by wiele ułatwić to wtedy sprawa wygląda już inaczej. ( ͡°
  • Odpowiedz
Gdyby Twoją matkę jakiś gość potraktował tak jak TY potraktowałeś ją- przedmiot, który miał Ci posłużyć za zabawkę na raz to też życzyłbyś takiemu gościowi wszystkiego najgorszego.


@cyjanek_potasu: #!$%@?ąc od tego że to marna zarzutka to wyjaśnij mi proszę swój (i niestety nie tylko twój) tok myślowy.

Spotyka się para, chłopak i dziewczyna, podobają się sobie, idą się bzykać za remizę, oboje czerpią z tego przyjemność ale to #!$%@? zawsze
  • Odpowiedz