Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tymariel: Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie stolicy Włoch. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem stamtąd wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem opuścić to miasto, prędzej czy później i tak tam wracałem. Siedzę tu już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Około rok temu, jadąc samochodem do pracbazy, spokojnie słuchając sobie ulubionej muzyki, na podwójnym zakręcie typu "S" wyskoczyła mi na drogę sarna...
Wiadomo jaki jest stan dróg na autostradach międzygminnych xD
Jako że gwałtownie skręciłem, założyłem kontrę i już prawie wychodziłem z tarczą...
Lewe koło wpadło w dziurę o ambicjach wielkiego kanonu, opona poszła, ja wyjechałem w rów, ale nie taki płytki, wtedy byłbym w o wiele lepszej sytuacji... Owy rów głębokości
  • Odpowiedz