Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
  • Odpowiedz
@Tymariel: Wiedziałeś jaki rodzaj broni jest najczęściej używany przez kryminalistów w Polsce? Najczęściej wykorzystują oni skradzioną broń myśliwską. Zapytasz pewnie skąd mają taką broń? To proste, wiedzą gdzie jej szukać ponieważ myśliwi mają dodatkową skrzynkę pocztową zieloną, w kształcie tuby, ze znakiem związku łowieckiego.
  • Odpowiedz
@Tymariel: ostatnio postanowiłem, że na półce zamiast obrazków czy zdjęć będę trzymać karty graficzne. Taki egzemplarz ładnie by tam pasował :-)
  • Odpowiedz
  • 0
EMANACJA

Znaczenia:
1. promieniowanie lub wydzielanie się czegoś; też: to, co promieniuje lub się wydziela
2. uzewnętrznianie się czegoś; w tym przenośnie:uzewnętrznianie się, wydzielanie się, promieniowanie czymś, np. emanacja siły; emanowanie;

Kolejne,
  • Odpowiedz