Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
@Tymariel: badz studenciakiem na polibudzie lvl 22 hir
mieszkaj na ursynowie dzieląc pokój z innym anonkiem
zycie piwniczaka, nigdy nie miej nawet dziewczyny w innym formacie niż .jpg i .avi
ani przyjaciól
planuj samobójstwo
licz ze nagle cos w twoim zyciu sie zmieni na lepsze
nagle jakis stary znajomyanona podróżnik oglasza na fejsbuku ze szuka chetnych na podróż do tybetu aby robic reportaż o życiu dzikich jaków
z początku smiechnij z
@Tymariel ostatnio miałem kupić nową grafe, ale szkoda mi było wydawać paru stówek od strzała to wziąłem małą pożyczkę w banku. Nie moglem się zdecydować na model i teraz nie mam ani hajsu, ani karty XD zostało mi 6 stów do spłacenia
@Tymariel: Czasem bym w coś pogroł, ale moja super karta przyszłości, no bo przecież 9600 GT musi być przeca lepsze od GTX 1060 ( ͡° ʖ̯ ͡°) no jeszcze za nowa jest i żadne gierki jej nie obsługują, no nic poczekam jeszcze to może wreszcie będzie dobra, no chyba że tej mojej tego Twojego X brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).

BTW dobrze, że