Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
@Tymariel: kupiłem ostatnio kindla i wczoraj przyszedł mi do paczkomatu. Karton był naderwany i nie znalazłem w środku żadnego paragonu ani faktury a sam czytnik zaplombowany przez amazona, wiec tak raczej nie ma faktury od mediamarktu. Wkurzyłem się ostro i dzisiaj tam dzwonie.
Skumajcie motyw :D
Mój ojciec lvl59 jest fanem nowych technologii. A w sumie to nie jest, bo tylko myśli, że się zna, a tak naprawdę to jest tylko manipulowany przez reklamy w tv.
Jego najwiekszym przyjacielem jest telewizor, dlatego też sprzedał stary (2 letni) telewizor i zamienił na tę samą firmę, ten sam rozmiar ale z funkcją 3D.
Wpadam kiedyś do domu po pracy czy co to tam było i patrzę, a