Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
  • Odpowiedz


@Tymariel: Moja ulubiona pasta

Mam to, jeśli o to chodzi. Jak chcesz więcej, możesz napisać adres mailowy na priv.
Podjeżdżam pod klub. Wysiadam. Poprawiam marynarkę. Jest rok 1985. Jesteśmy w Miami. Jest ciepło. Jest ciepła, letnia noc. Wieje wiatr od morza. Mijam kolejkę do wejścia i podchodzę do
szczesliwa_patelnia - > 

@Tymariel: Moja ulubiona pasta

Mam to, jeśli o to chod...
  • Odpowiedz
  • 0
@Tymariel: No to byłem z jakimś dobrym ziomkiem chyba i on był pilotem samolotów pasażerskich i jakby wziął jakiś samolot pasażerski żeby mi pokazać, i lecimy nim we dwóch wszystko fajnie, pokazuje jaki zwrotny, i mówię mu żeby nie robił beczki bo widziałem jak się samolot pasażerski rozbija robiąc beczkę. On że no no jasne nie ma co bo to są ofiary beczek. Zrobił więc obroty takie lewo prawo, ja
  • Odpowiedz
@Tymariel: Ciekawostki o twojej karcie...
1. Wiedziałeś że istnieje wersja stricte do kopania bitcoinow ktora nazywa się GP106-100 która nie posiada wyjść video?
2. W teorii twoja karta kręci się wyżej niż GTX 1070 w niektórych zastosowaniach poprzez inny układ zasilania
3.Twoja karta jest o 56% szybsza od ekwiwalenta poprzedniej generacji ( GTX 960 )
4.posiadam do niej blok wodny którego nie używam bo nie mam tej karty ( ͡
  • Odpowiedz