Wpis z mikrobloga

Z całego serduszka polecam serial #pose na #netflix - opowiada o społeczności LGBTQ w latach 80 w Nowym Jorku skupiającej się wokół ballroomów (nie wiem czy to dobre określenie). Kiedyś nie byłam into innych orientacji czy transseksualizmu (nie interesowałam się), ale ten serial otworzył mi oczy na wiele spraw. Doceniłam to co już mam (płeć w której się dobrze czuję, rodzice którzy mnie wspierają). Pokazuje dużo na temat AIDS, mężczyzn których pociągają transseksualiści, cierpienia związanego ze zmiana płci i brakiem akceptacji otoczenia, o prostytucji, realności życia i o rodzinie, którą (w o wiele lepszej postaci) można sobie samemu stworzyć. Dawno nie zarwałam nocy, ale było warto

#seriale
  • 7
@Nacr00xx bo tu nie ma czego hejtować. Wszystko jest przedstawione w odpowiedni sposób - ja osobiscie nie lubię wulgarnych scen seksu, a tutaj tego praktycznie się nie pokazuje co dla mnie jest plusem. Dostajemy wytrych do innego świata i co najlepsze - takie środowisko istniało naprawdę, a w szkole tego przecież nie uczą ;)
@biauywilg: istnieją też środowiska pedofili, zoofili i wielu innych "fili", też byś obejrzała? Też można ich przedstawić w ciepłym świetle, w końcu nawet seryjnemu mordercy Dexterowi Morganowi wszyscy kibicowali :)
BPMSPANC