Wpis z mikrobloga

Wchodzi człowiek po łikendzie na tag, a tu Wykopki chcą na Fejm Emema skarżyć do CBA, CBŚ, NASA, HWDP I nie wiadomo gdzie jeszcze(ʘʘ) nigdy nie przestaniecie mnie zaskakiwać( ͡° ͜ʖ ͡°) obejrzałem galę na legalu przez Pej Per Wiu razem z czterema innymi osobami, więc wydałem tylko grosze, a oglądaliśmy wygodnie i bez żadnych problemów. Niektórzy pisali, że mieli czarny ekran czy coś, ale u mnie wszystko śmigało gładko jak sztuczny penis z ustawionymi wibracjami po dupie Rafatusa( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale mniejsza, nie chodzi mi o to. Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat całej gali i mam w dupie, że nikogo to nie obchodzi, bo i tak na tagu pustka, więc se pogadam( ͡° ͜ʖ ͡°) gala wyszła zajebiście dobrze, naprawdę jestem pod wrażeniem. Kolesie ze studia momentami byli zagubieni, zwłaszcza ten cały Trąba, ale to nic dziwnego, bo w takim stresie niełatwo być wygadanym i elokwentnym. Ten brodaty typek z kanału "Dla pieniędzy" jak najbardziej się nadaje, ale musi nabrać doświadczenia. Ale #!$%@? tam ze studiem, to walki są najważniejsze i muszę powiedzieć, że wszystkie (oprócz Mnicha z Bodykrajstem, Godlewskiej z Linkiewiczową i Bonusa ze Złotówą) były naprawdę dobre. Mówimy o gali freak fightów, o amatorach, którzy weszli do klatki najpewniej głównie dla hajsu, ale wszyscy spisali się dobrze. Jestem w ciężkim szoku, bo wystarczy przypomnieć sobie walki z poprzednich edycji Fejm Emema, a zwłaszcza popis umiejętności pewnego otyłego pana z Torunia, który nawet nie opanował techniki wyprowadzania ciosu i uderzał dwoma rękoma, a po paru minutach wysiłku leżał jak wieloryb na plaży( ͡° ͜ʖ ͡°) zawodnicy ciężko mnie zaszokowali. Walka choćby raperów była naprawdę dobra, chłopaki potrafili wyprowadzać ataki itp i jestem w stanie szczerego podziwu dla gali. Nawet ten zjeb Pałkerson mnie zaskoczył. Cała gala wyszła zajebiście, przynajmniej według mnie, pomijając werdykt sędziów w temacie walki Polaka i Kasjusza, bo Kasjusz dominował cały czas i powinien dostać jednogłośne zwycięstwo. I powtarzam jeszcze raz - nie obchodzi mnie, że nikogo moje zdanie nie obchodzi( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma #gownowpis #nudy
#danielmagical
  • 22
@Takjakos2012: Gdyby nie czarny ekran na ostatniej walce (niestety mnie się to trafiło), to cała gala w końcu była godna oglądania. Większość fajterów dotrwała do 3 rundy co miało wpływ na jakość gali. Pomijam wątek pseudo artystów - takie czasy, że im większe gówno tym lepsza oglądalność. Nawet do pół-playbacków się nie przygotowali. Na szczęście wyjątkowo na FM3 nie było za dużo tego wypełniacza.
Ogólnie same walki były spoko.
@R34P3R: Masz rację, gala wręcz #!$%@?ła w szybkim tempie i to mi się podobało. Sariusa nawet lubię, pasował jako przerywnik, a "koncert" tego całego Kamerzysty lepiej przemilczeć( ͡° ͜ʖ ͡°) walki trwały 3 rundy, nie były jednostronne, było ciekawie.
@Harmideron: Przepraszam(,)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Takjakos2012: No występ kamerzysty to dno totalne. Skakał jak jakiś murzyn w dżungli, który ma zatwardzenie i gruz nie chce się wysypać. I jeszcze ta przebitka na wpatrzone w kamerzystę małe oczka przerażonego #!$%@?. Ten dzieciak powinien w piaskownicy się bawić - zresztą mam go w #!$%@? i niech inni się nim podniecają.
@R34P3R: Wiesz, trzeba też popatrzeć na sprawę marketingowo. Kamerzysta/Kurszwil mają OGROMNE zasięgi, co prawda wśród dzieciaków, ale jednak. Tylko dlatego konferencje były na kanale Kruszwila i tylko dlatego ten zjeb dał "koncert". Miało to wzbudzić erekcję wśród 10-cio letnich widzów Jutuba i na pewno wzbudziło, taki był cel i taki był efekt, więc plan wypalił. Ale mimo to bardzo fajnie, że walki leciały jedna po drugiej, a nie jakiś #!$%@? "artysta"
@PogromcaPatusow: Kasjusz wygrał według mnie na sto procent. Nawet wyświetliło mi szota, gdzie Różal z Alfem oceniają ich walkę i według Alfa (baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo obeznanego w temacie MMA) to właśnie Kasjusz wygrał. I wiem, że wszystko potwierdziłem, bo jestem bardzo mądry i moje wnioski i opinie zawsze są celne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PogromcaPatusow: Chodziło mi o to, że ja aż tak się nie angażuję, żeby słać donosy. Może to dlatego, że nie postawiłem na nikogo hajsu. Według mnie wygrał Kasjusz, według większości widzów wygrał Kasjusz, według Kasjusza wygrał Kasjusz, a to, że sporo osób straciło hajs (mimo że powinni go wygrać) to już nie mój problem. Ale czuję, że ten werdykt narobi dużo smrodu. Nie mówię, że było to ustawione - organizatorzy musieliby
@Takjakos2012: Szczerze mówiąc to jakbym nie miał limitów na LVBet na poziomie 8 zł to sam grubo wjechałbym w Kasjo i teraz to nawet i dziadka bombla bym wykopał z cmentarza by pokazać czymś się synek zajmuje. Wałki na PPV to tam #!$%@?, ale jak wielu ludzi mieli do wyjęcia ciężkie siano i taki werdykt w tej walce wszystko przekreślił to wcale się nie dziwię, że czują się jakby napluli im
@Takjakos2012: Typie tutaj istnieje prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa - ustawiania walk i czerpania z tego korzyści. Jak najbardziej sprawa dla prokuratury. Niech zrezygnują z bukmacherki i nie sobie wtedy wydają najbardziej absurdalne werdykty. Masa ludzi wtopiła kupę kasy a obłowiła się garstka co znała werdykt. Bo ten werdykt był #!$%@? tak absurdalny , że bardziej się nie da
@Takjakos2012: sędziowie, czerwony smok z sidem i ambrożym, własciciele, łysi ale nie gola i boxdel albo lvbet taki jest logiczny krąg zawężony kto mógł. Zadanie dla prokuratury będzie bo kasy straconej lvbet nie zwróci a ktoś się obłowił pewnie na zakładach