Wpis z mikrobloga

Wchodzi człowiek po łikendzie na tag, a tu Wykopki chcą na Fejm Emema skarżyć do CBA, CBŚ, NASA, HWDP I nie wiadomo gdzie jeszcze(ʘʘ) nigdy nie przestaniecie mnie zaskakiwać( ͡° ͜ʖ ͡°) obejrzałem galę na legalu przez Pej Per Wiu razem z czterema innymi osobami, więc wydałem tylko grosze, a oglądaliśmy wygodnie i bez żadnych problemów. Niektórzy pisali, że mieli czarny ekran czy coś, ale u mnie wszystko śmigało gładko jak sztuczny penis z ustawionymi wibracjami po dupie Rafatusa( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale mniejsza, nie chodzi mi o to. Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat całej gali i mam w dupie, że nikogo to nie obchodzi, bo i tak na tagu pustka, więc se pogadam( ͡° ͜ʖ ͡°) gala wyszła zajebiście dobrze, naprawdę jestem pod wrażeniem. Kolesie ze studia momentami byli zagubieni, zwłaszcza ten cały Trąba, ale to nic dziwnego, bo w takim stresie niełatwo być wygadanym i elokwentnym. Ten brodaty typek z kanału "Dla pieniędzy" jak najbardziej się nadaje, ale musi nabrać doświadczenia. Ale #!$%@? tam ze studiem, to walki są najważniejsze i muszę powiedzieć, że wszystkie (oprócz Mnicha z Bodykrajstem, Godlewskiej z Linkiewiczową i Bonusa ze Złotówą) były naprawdę dobre. Mówimy o gali freak fightów, o amatorach, którzy weszli do klatki najpewniej głównie dla hajsu, ale wszyscy spisali się dobrze. Jestem w ciężkim szoku, bo wystarczy przypomnieć sobie walki z poprzednich edycji Fejm Emema, a zwłaszcza popis umiejętności pewnego otyłego pana z Torunia, który nawet nie opanował techniki wyprowadzania ciosu i uderzał dwoma rękoma, a po paru minutach wysiłku leżał jak wieloryb na plaży( ͡° ͜ʖ ͡°) zawodnicy ciężko mnie zaszokowali. Walka choćby raperów była naprawdę dobra, chłopaki potrafili wyprowadzać ataki itp i jestem w stanie szczerego podziwu dla gali. Nawet ten zjeb Pałkerson mnie zaskoczył. Cała gala wyszła zajebiście, przynajmniej według mnie, pomijając werdykt sędziów w temacie walki Polaka i Kasjusza, bo Kasjusz dominował cały czas i powinien dostać jednogłośne zwycięstwo. I powtarzam jeszcze raz - nie obchodzi mnie, że nikogo moje zdanie nie obchodzi( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma #gownowpis #nudy
#danielmagical
  • 22