Wpis z mikrobloga

https://supersportowe.pl/product-pol-659-LACOSTE-CHAYMON-119-2-CMA-BLKBLK-7-37CMA000702H.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

Ktoś posiada owe obuwie? Jak oceniacie, ten sklep to nie jakaś lipa? Wszedzie te buty powyzej 500 zł kosztują a tu taka cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#buty #obuwie #streetwear #modameska #lacoste
divoxroy - https://supersportowe.pl/product-pol-659-LACOSTE-CHAYMON-119-2-CMA-BLKBLK-...

źródło: comment_dIv61hv8evY6kuWFXJ0e9xpQcHJgtLUO.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@divoxroy: Kiedyś kupiłem sobie podobne. Po dwóch dniach poodklejało mi się wszystko co tam było klejone. Buty poszły na zwrot, a ja od tamtego czasu unikam Lacoste.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ekrad ja miałem inny model, te to wyglądają jak jakieś pumy. Chodziłem w nich wiosna-lato przez 2 sezony i jeszcze były prane w pralce z 15 razy i teraz je noszę tylko w robocie
  • Odpowiedz
@b0Ls: Pewnie miałeś takie "trampkowe" - ja też miałem i również trzymały się bardzo solidnie. Moim zdaniem te droższe modele mają o wiele gorszy stosunek jakości do ceny, tak więc odnosząc się jeszcze do OP'a to nie warto dać za te buty nawet tyle po ile są na tej stronie. Radziłbym poszukać czegoś na zalando, sklep dużo pewniejszy i często są jakieś promocje na te buty.
  • Odpowiedz