Wpis z mikrobloga

#pokazauto #samochody #motoryzacja #chwalesie

Jednak stanęło na Talismanie. Po przesiadce z hondy (tej którą mi ukradli) jest poprawa w jakości wykonania wnętrza + inne #!$%@? chociażby inforozrywka czy kamera. Miał być pro ceed ale nie chce być betatesterem awaryjności nowego modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj wszystko poprawione w stosunku do pierwszych talismanów + nowy silnik 1.8 edc fap 225 kucy (wzięty z megane RS). W porównaniu do proceeda był dodatkowo ponad 20k tańszy w tym samym wyposażeniu (w kia nie masz takich rabatów, reno daje na luzie 15% i więcej).

Brałbym M2 gdyby nie aktualne wydatki i wymagania ( ͡ ͜ʖ ͡) za 2 lata zmiana (także jak ktoś będzie chciał kupić to już polecam, pierwszy właściciel). Póki co jest miodzio i polecam każdemu wziąć go pod uwagę przy wyborze nowego sedana z salonu. Nie daje może sportowej frajdy z jazdy ale jest dobrze wyceniony w swojej gamie + te rabaty o których wspomniałem + nie cierpi na żadne choroby wieku dziecięcego.

Spalanie w mieście przy ciężkiej nodze czasem to równo 10 litrów.
WujekRada - #pokazauto #samochody #motoryzacja #chwalesie 

Jednak stanęło na Talisma...

źródło: comment_ZbLNhpit5Uk2cGFo25Hlm9494ZI2FAzq.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 2
@WiFoN_xD: Te pierwsze z gównianymi silnikami. Ten wszedł pod koniec 2018 i ma szereg poprawek względem 2016-2017. Poza tym nie sypały się jakos strasznie. Na pewno nie bardziej niż konkurencja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujekRada: a to nie było tak, że tam nie tyle co silniki się #!$%@?ły, a tyle co elektronika i wnętrze? Nie hejtuje wyboru, bo jak na 2 lata to auto ma być, to mimo wszystko raczej nie zdąży się #!$%@? xD ale z ciekawości pytam
  • Odpowiedz
  • 0
@WiFoN_xD: były problemy z multimediami. Tylko tam był ten r link 2.0 a teraz jest 2.1 i już jest dobrze. Kulka razy mi wywaliło Apple carplay ale to samo miałem w hondzie i BMW. I
  • Odpowiedz
  • 0
@kipowrot: ale to jest 1.8 edc fap z r link 2.1 nie 2.0. To jest faktycznie polift ¯_(ツ)_/¯ żadne z problemów modeli 2016-2018 nie dotyczą modeli z grudnia 2018 i dalej.
  • Odpowiedz
@WujekRada handluje samochodami 3-4 letnimi i Talisman cieszy się dużym zainteresowaniem glownie dlatego ze jest ładny. Natomiast jezeli chodzi o jakość wykonania to jest gorzej niż dramat. Byłem ostatnio w salonie Renault to nowe sa juz niechlujnie spasowane. Drugi powód dla którego bym nie kupił Renault to plastiki w srodku wszystkie sprawiają wrażenie tanich i tandetnych. To juz w starym 508 jakość byla 100 razy lepsza
  • Odpowiedz