Wpis z mikrobloga

Witam weekendowo :) Dziś w #dziennikpracy szybkie podsumowanie ankiet za okres 28 - 29 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
2) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Life Points (dawniej Global Test Market) - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) SW Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
7) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

W Life Points sporo ankiet - jednak są również małe problemy techniczne i u mnie nie naliczyło za 2 punktów. Niemniej zmiana (moim zdaniem) na plus - zobaczymy, jak będzie dalej :)

Miłego weekendu :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek
  • 8
  • Odpowiedz
@Luck5: Nie ściemniam (czasem delikatnie koloryzuję, tak aby się nie pogubić w późniejszym wypełnianiu). Z perspektywy ankiet dobrze jest być osobą pracującą, która nie ma problemów z konsumpcją różnych dóbr, czy korzystaniu z usług.
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: To zależy od Ciebie :). Ja mogę ze swojej strony polecić Clixsense - jeżeli chcesz poczytać więcej na temat tego panelu, znajdziesz go w jednym z poniższych postów. U mnie sprawdza się on najlepiej pod względem ilości ankiet, a tym samym możliwości zarobkowych. Trzeba jednak się logować, odświeżać stronę, bo wtedy trafia się na ankiety (powiadomienia na maila przychodzą sporadycznie).
  • Odpowiedz
@Rudyzzadupia: Jeśli chodzi o angielski, to całą stronę ładnie tłumaczy Chrome, więc można z niej korzystać, ankiety są po polsku, więc nie ma większego problemu. Ze stron polskich osobiście lubię Opinie.pl (opis również poniżej), ale bez poleconych zbieranie punktów może zająć więcej czasu (w zależności od tego, jak dobrze uzupełnisz profil, a tym samym, ile ankiet otrzymasz). Poznaj.to też jest ok, ponieważ wypłaty już od 20 zł, ale ostatnio niestety ankiet
  • Odpowiedz