Wpis z mikrobloga

Hej Astromirki,

Robota wre, gwiazdki się obserwują, a obok mnie na biurku stoi sobie mikrofon. Stwierdziłem, że sobie pogadam dla zabawy :) Jeszcze tego nigdy nie robiłem, więc gadanie jest o wszystkim i o niczym. O obserwacjach, o teleskopach, o tym co teraz jest na niebie i trochę wygłupów głosem :). Jestem już nieco zmęczony, więc zapewne będzie to słychać, no ale przecież to tylko zabawa.

BTW, wrzuciłem na soundcloud bo nie znam innego miejsca do zamieszczania takich rzeczy.

Pozwolę sobie przywitać mój tag ^^ #astronomiaodkuchni oraz kolegów astromirków z #astronomia Dobrej nocy i dobrego dnia!
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Al_Ganonim: teraz mnie rozwaliłeś na łopatki totalnie. Słucham sobie często audiobooków do spania. Lepszych, gorszych, ale ten sampel co nagrałeś to Mistrzostwo Świata i okolic :) Taki głos(!) i opowiadający jeszcze o fizyce i astronomii? 3 razy na tak! Możesz nawet nagrywać tak luźno jak teraz i też będzie ok :) Trzymam mocno kciuki za rozwój podcastu i prosiłbym o wrzucaniu dalej gdzieś poza Spotify i na Spotify oczywiście też.
  • Odpowiedz
@Adrian77: To jest Novox NC-1. @nicniezgrublem mi go polecił. Jedyny efekt jaki użyłem to była redukcja szumów. Siedziałem w pokoju wypełnionym kompami liczącymi jakieś symulacje numeryczne, czy inne galaktyki, więc szum był akurat dość spory.

@QUANTUM-DICK: Miło mi! Czy z tego będzie podcast, to się jeszcze zobaczy. Nie mam za bardzo miejsca na takie rzeczy. Musiałbym robić go po nocach zostając w robocie. Ale! skoro reakcja jest
  • Odpowiedz