Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 454
Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minął mi 4 dzień chemii BEP. Generalnie w trakcie podawania cisplatyny jest ze mną krucho, ale później się stabilizuje. Narazie nie ma wymiotów, są tylko nudności, osłabienie i senność. Były zaparacia, ale dostałem odpowiednie leki. Generalnie biorę leki na wszystko: jelita, spanie, lęki, wymioty, mnóstwo osłonowych, moczopędnych. Dzięki temu czuję się relatywnie dobrze. Trochę ciężko mi złożyć dłuższe zdanie, ciężko jest się na czymś skupić na dłużej.

Nie poddaję się, jutro ostatni dzień, dwa dni obserwacji, jedna kroplówka i wracam doma. Jest ciężko, ale walczę.

Pic rel wczorajszy kebsik z kumplami, niewiele rzeczy mi smakuje aktualnie, kebs wszedł jak miut ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rakcontent #niebieskiepaski #rozowepaski #medycyna #pokazmorde #kebab
gazowany_smalec - Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minął mi 4 dzień chemii BEP. Generalnie w ...

źródło: comment_ZBe62MKfGEMx8zJknYHJgAQwBxcqN3DQ.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gazowany_smalec: kurła to Ty masz jakieś inne te cykle? Mnie zaczęli lać BEP tego samego dnia przecież, a już dziś nic nie lali i od połowy dnia jestem w domu.
Cisplatyne tylko raz zalali pierwszego dnia.

Są dwa schematy BEP, 3 i 5 dniowy w pierwszej fazie cyklu. Widać chyba u Ciebie lecą tym 5, a u mnie 3. Mam nadzieję, że to wystarczy w moim przypadku...

Three day BEP:

On
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gazowany_smalec: bleo jest tak samo ale chodzi o to, że są dwa różne protokoły BEP.
3-dniowy i 5-dniowy (chodzi tylko o dni z początku cyklu, te w szpitalu). Różnice w dawkowaniu szuwaksu wkleiłem powyżej. Akurat dawkowaniem bleo się nie różnią ale ja już jestem w domu po zalewaniu i miałem tylko raz laną cisplatynę, a Tobie ją leją 5 dni z rzędu!
Z jednej strony nie zazdroszczę, bo też mi najgorzej
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec Zdrowia! Dużo zdrowia! I nigdy się nie poddawaj! Moja mama wygrała z rakiem i widziałem po niej co się dzieje z człowiekiem.. Ale nie możesz się poddać, kiedyś to słońce wyjdzie. Powodzenia! :)
  • Odpowiedz