Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 454
Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minął mi 4 dzień chemii BEP. Generalnie w trakcie podawania cisplatyny jest ze mną krucho, ale później się stabilizuje. Narazie nie ma wymiotów, są tylko nudności, osłabienie i senność. Były zaparacia, ale dostałem odpowiednie leki. Generalnie biorę leki na wszystko: jelita, spanie, lęki, wymioty, mnóstwo osłonowych, moczopędnych. Dzięki temu czuję się relatywnie dobrze. Trochę ciężko mi złożyć dłuższe zdanie, ciężko jest się na czymś skupić na dłużej.

Nie poddaję się, jutro ostatni dzień, dwa dni obserwacji, jedna kroplówka i wracam doma. Jest ciężko, ale walczę.

Pic rel wczorajszy kebsik z kumplami, niewiele rzeczy mi smakuje aktualnie, kebs wszedł jak miut ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rakcontent #niebieskiepaski #rozowepaski #medycyna #pokazmorde #kebab
gazowany_smalec - Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minął mi 4 dzień chemii BEP. Generalnie w ...

źródło: comment_ZBe62MKfGEMx8zJknYHJgAQwBxcqN3DQ.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec: płacisz za tą chemię czy jest refundowana? A dodatkowe leki? Ile wydajesz na to pieniędzy? Wszystko robiszc w placówkach państwowych, czy prywatnie? Płacisz tylko czy nfz? Możesz napisać drogę od okoliczności wykrycia choroby do etapu brania chemii? Kto i gdzie cię kierował/ skierował. Placówki lecznicze są jakieś narzucone z góry czy korzystasz z tych najbliżej?
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec: #!$%@? sie z tych gnojem. Moja mama mowila lekarzom, zeby dawali jej wszystko co maja. Brala czerwona chemie na ostra bialaczke limfoblastyczna. Niestety doszlo do niewydolnosci krazeniowo naczyniowej. Jednak znosila chemie lepiej niz mlodzi ludzie. Walcz!
  • Odpowiedz