Wpis z mikrobloga

via Android
  • 10
@NoNameNoIdeaNoLife
Technikum mechaniczne - technik mechanik obróbka skrawaniem
Inż- mechanika i budowa maszyn
Mgr. - komputerowe wspomaganie procesów technologicznych
Za 2 tygodnie doktorat - metalurgia proszków tytanu i jego obróbka
5 lat pracy. Rok w Dament shipyard i 4 lata Safran
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Wołam @whole_train @Miszasan @betterbeworthit @Ag90 @kiedys-bylem-mlodszy @Szantos @Krueger1 @DulGukat @Koziol_91 @wi1qqqq @cojaturobietezzajety @FEAofTruss @siriusbiznes @NoNameNoIdeaNoLife @Czimchik @KaWuSia89 @MiesozernaBijeLudzi1

Więc tak Mirabelki i Mirki. Właśnie skończyłem od 13 do 15.50 i czekam na pociąg do Marsylii.
Były dwie części, pierwsza techniczna od groma pytań o obróbkę skrawaniem. Później głównie pytania o studia. Pytania jak rozwiązuje problemy i jak radzę sobie że stresem.
Później zapoznaniem się z
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DulGukat chciał bym powiedzieć świetnie ale szczerze to dobrze. Nie mam dużego doświadczenia na produkcji w obróbce a pytali o szybkie rozwiązywanie problemów. Dałem im przykład myślę że dobry. Dużym plusem było to że mówiłem po francusku a nie angielsku.
  • Odpowiedz
@Ecrine: No to elegancko. Daj znać co wyjdzie. Tak na marginesie to metalurgia proszków jest fascynująca, szczególnie postęp jaki się w ciągu dosłownie paru ostatnich lat dokonał. Od samorozpadających się chińskich wiertarek do drukowanych 3d turbin silników spalinowych.
  • Odpowiedz
@Ecrine: donc tu commence quand du coup? Bon courage pour la suite xd a tak na powaznie to pracuje we fr ale marsylijski akcent to koamos nie do ogarniecia dla mnie xd
  • Odpowiedz