Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Inna rzecz - Chomikuj nie stoi na autorskim kodzie - jest kilka klonów w innych językach. W Hiszpanii jest coś z osą w logo.


@dzek: Poprawka bo nie "jest" a "było" - padło w 2016 wraz z dwoma innymi klonami chomikuj. https://torrentfreak.com/three-large-file-hosting-sites-announce-shutdown-160310/

P.S. Lolabits.es miało nawet dedykowany program. Wygląd znajomy, nawet nie trzeba znać hiszpańskiego aby się połapać co do czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_VvRg5y9foW4d4bHCfE9PxskReIizEXBc.jpg
@aycan @Henioslaw @socjologos niestety chomikuj też umrze jak inne strony, które ciągle znikają z roku na rok. Już sporo materiałów jest pousuwanych w porównaniu do tego co było kilka lat temu, usuwane są konta za naruszenia praw. Jeśli chodzi o rzadkie polskie rzeczy to chociażby zamknięcie wrzuty.pl było ciosem. Unikalne mp3 obrazy a nawet serwis wideo który zaczynał w tych czasach co YouTube. Wszystko poszło w #!$%@?.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goodguy: pebx w tym wypadku zapewne czeka to samo? Nie mówiąc już o freedisc, doci, docer.. Eh dobrze, że za wczasu zacząłem robić sobie kolekcję na dysku książek czy czasopism. Róbcie to samo póki czas
@socjologos zdarza mi się ściągać coś na dysk ale jednak już nie gromadzę jak za dawnych czasów... Myślę, że ludzie dali się oszukać, każdy wierzył że w sieci wszystko będzie wiecznie wisiało a okazuje się że nie można ufać dyskom internetowym, hostingom, bo i tak spadną z rowerka prędzej czy później. Każde napisane zdanie, zdjęcia itp. kiedyś znikną razem z tymi stronami. Smutne.