Wpis z mikrobloga

toć chomikuj cały czas działa.


@LZBNZ:
Pytanie jak.
Bo nasza-klasa też działa.
Tylko że kiedyś każdy miał tam konto, teraz nikt.
Z chomika również korzystam ale sporadycznie w porównaniu do lat na obrazku OPa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@PEPE_Le_Sfont: mój znajomy z USA nawet kupował kiedyś tam transfer bo udało mu się znaleźć zachomikowane jakieś scenowe MP3 które bardzo chciał
#!$%@? jest ten serwis i to, że wciąż żyje
  • Odpowiedz
@deryt ale nie zdajesz sobie sprawy że jakiś czas temu nasza klasa miała największy przyrost nowych użytkowników w Polsce. Więcej niż Facebook. Było to jakoś 2 lata temu około a wtedy też się śmiali że nikt tam nie wchodzi.
  • Odpowiedz
ale nie zdajesz sobie sprawy


@JAI2L9LAD:
Faktycznie tak jest.

Więcej niż Facebook

Trudno by było, skoro w grupie docelowej wszyscy już mają facebooka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto miał założyć to założył i przyrost profili na fb jest prawie zerowy.

Masz do tego wzrostu jakiś artykuł? Bo nie widzę takich informacji w sieci.
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont: chomikuj to największa skarbnica rzadkich plików. Na torrentach i warezach nie mogę czegoś znaleźć, a na chomikuj zwykle jest. Kiedyś pewnie upadnie i internet będzie dużo uboższy. Podejrzewam jednak, że przeniosą się na blockchain, skoro mają na tyle mądre główki, że nadal działają
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@Henioslaw: wystarczy wspomnieć o książkach, gdzie ja znalazłem całe mnóstwo świetnie sformatowanych ebooków książek, które nie mają oficjalnie wersji elektronicznej i dawno nikt ich nie wydaje. Internet dużo straci jak chomik zniknie razem z całą bazą plików
  • Odpowiedz
  • 6
Zawsze jak na studiach mam jakąś książkę do przeczytania to zaczynam poszukiwania od chomikuj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kiedyś pewnie upadnie i internet będzie dużo uboższy.


pamiętasz jak zamknęli odsiebie.com? Piękny to był hosting, tyle plików. Podobnie na wrzuta.pl - sporo tam było rzeczy, których nie ma już nigdzie indziej

@Henioslaw:

Podejrzewam jednak, że przeniosą się na blockchain, skoro mają na tyle mądre główki, że nadal działają


xD

Chomikuj jest z deka porzuconym tworem. Coś tam jeszcze przy tym robią, ale zero wysiłku. Chomikbox dalej w tej samej wersji,
  • Odpowiedz