Wpis z mikrobloga

@kzrr Chodziłem do #gimbaza ok 10km od lotniska NATO w Powidzu. Kiedyś bedac na stadionie w ramach WFu ten wielki luj schodził już do lądowania i okuj to jest nie do opisania że coś tak gigantycznego leci i to tak nisko. Na jakieś pokazy przyleciał.

BTW gdy zaczęła się wojna w Iraku to chyba z tydzien był non stop konwój sprzętów i pojazdów które stąd wysyłano na wojnę. Też robiło wrażenie ile
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saeglopur: mieszkałem przez parę lat koło lotniska, gdzie codziennie o 5 rano przelatywal nad głową. Jak pierwszy raz go usłyszałem, to myślałem, że jakaś bombs wybuchła. Później się jakiś rozbił i zakazali lądowan :)
@Saeglopur: Byłem w tamtym roku latem w Przybrodzinie, po drugiej stronie jeziora. Cała plaża ludzi i nagle przylatuje Hercules. #!$%@? widział, że ludzie się gapią, to zszedł niziutko nad samą plażą, że można było kamieniem w niego rzucić. Zajebisty widok.

W ogóle mam rodzinę we Wrześni, to słyszałem, że od jakiegoś czasu w Powidzu wysyp dzieci - mulatków podobno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@midnight: Swoją drogą samolot do samego latania nie potrzebuje silników, potrzebuje ich tylko do startu, poruszania się w przestrzeni i ew. lądowania :D