Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
A masz coś ciekawszego na wiosnę z niszowych firm lub z dobrych jakościowo składników? Póki co to mam ma cerę cedrat boise ADP fico di amalfi ADP essenze i eau sauvage parfum
  • Odpowiedz
@SZARY28: poluj na Reflection i nie słuchaj innych :). Świetne perfumy. Niszowe ale jednocześnie nie pachną dziwnie, a wpisują się w mainstreamowe trendy przez co łatwo sie je nosi. Nie jest to sztuka dla sztuki, którą fajnie jest tylko powąchać z korka a super zapach, który jest do tego bardzo uniwersalny.
  • Odpowiedz
@SZARY28
@dr_love
Reflection są ZAJEBISTE. Może drogie, choć testery pewnie zaczynają się od 450zl. To jest zapach który robi wrażenie praktycznie na każdym. Pracuje w perfumerii i to jest zawsze pierwsze co pokazuje z męskich niszowych, na 99% przypadków się podoba.
  • Odpowiedz
@pinkquartz: Specjalnie drogie nie są, ale już drogie w porównaniu do większości żeli sportowych-rozgrzewających.
Zeby nie było, miałem tego kwiatka i nie zdzierżyłem pierwszej godziny zapachu, jakbym miał stłuczone kostki i wysmarowane jakimś fastumem. Na prawdę tego nie czujecie ? Inna sprawa to czy to się podoba czy nie.
  • Odpowiedz