Wpis z mikrobloga

Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z nudziarzem po czym wyciąga telefon i dzwoni po śmieciarkę.
Nawet jeśli się jakieś spodobam to po rozmowie widzi jaki nudny jestem.
Jej potrzebny jest wygadany, zabawny cwaniak potrafiący prowadzić rozmowę z emocjami. Pasje nie mają znaczenia.
Po co ona ma się starać skoro na nasze miejsce ma 10 innych?

20% facetów ma dostęp do 80% kobiet. Już w szkole to widać. Kilka/kilkanaście dziewczyn podskakuje do jednego. Mogą być jednymi z wielu ale nie ważne.
Normiki jeszcze coś ugrają. Tacy jak ja będą dusić w sobie nienawiść do samego siebie.

Na zdjęciu model dziewczyny w jakim gustuje i nigdy nie będzie mi dana ()
Przez #!$%@? w postaci bycia nudziarzem bez umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy jestem wykluczony ze spełnienia potrzeby bliskości

Jedyne do czego się wieczorem przytule to pościel()
#przegryw #foreveralone #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #incels #feels #przytulanie #zalesie
M.....9 - Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z nudziarzem po...

źródło: comment_L1AC3xFrjOM52F2HVzFA84oA9Y27A3yE.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@venomik: Wiadomo, że człowiek jakoś się zmienia w ciągu całego życia, czasem nawet pozytywnie, ale jak raz wpadnie się w bagno przegrywu, to ciężko z niego wyleźć. Jeśli jesteś tylko po kostki, to się jakoś wyciągniesz, ale jak już jesteś po pas, to ilość koniecznych zmian w twoim życiu cię po prostu przerasta. Różowe najczęściej znajdują sobie niebieskich, którzy ich wspierają i wyciągają je (czytałem tu takie wpisy).
Niebiescy też czasem
  • Odpowiedz
@Szolim: za każdym razem jak jakieś call center dzwoni do mnie, a tylko mam czas, np. jadę autem i mam na głośniku to zaczynam cisnąć beke i staram się wyczuć czy świeżak czy wyjadacz siedzi na słuchawce.
ostatnio gość z banku prawie uwierzył że sam chciałby wziąć kredyt który mi zaoferował :D
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Co nie oznacza, że nie da się tego zmienić. Generalnie polecam poradniki na youtubie bo przyznaję, że sam byłem kiedyś w takiej samej sytuacji jak Ty, ale ciężka praca i wdrażanie internetowych rad do życia poskutkowało i dzisiaj nie ma z tym żadnego problemu. Liczę na to, że masz odrobinę ambicji i dasz radę zmienić swoje życie albo jego część tak, aby Tobie odpowiadała. W razie problemów możesz pisać do
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: szczerze ci polecam... też tak miałem jak ty ale schudłem (zawsze byłem najgrubszy w klasie) poczytałem trochę, nauczyłem się kilku żartów i w kółko jakaś dziewczyna +7/10 chciała się ze mną spotykać a to na zakupy a to na kawę... spróbuj coś w sobie zmienić to że nie umiesz zagajać rozmowy to nie znaczy ze nie możesz się tego nauczyć... tez kiedyś nie umiałeś tabliczki mnożenia a teraz patrz!
Lordon - @Muodyhuopiec1919: szczerze ci polecam... też tak miałem jak ty ale schudłem...

źródło: comment_VMEffPWdrB8cwzFBP4t39MXUglunC6pp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fafnucek: nie kituj chlopaka, mnie ugryzl radioaktywny kolega PRowiec, dlatego mam gadane. No i oczywiscie wyciag z pylu gwiezdnego na ryjca co noc, elo pszegrywy
  • Odpowiedz
@venomik: a ja tobie powiem że nie trzeba się frustrować, nie ma to sensu

co do ogólnie pojętego wyuczenia się rozmowy, zależy od danej osoby. Niektórzy mogą to przezwyciężyć a niektórzy do pewnego momentu przystopują i dalej nie mogą ruszyć. Fajnie że progres w relacjach jest olbrzymie znaczący ale na tyle mały że wręcz śmieszny kiedy inni mają życie towarzyskie na wyższym poziomie niż ten przysłowiowy przegryw
  • Odpowiedz
@Lordon: no jasne. Wybrałem bycie nudnym, samotnym, niechcianym przez nikogo. Wybrałem to że nie potrafię się uśmiechać, że się stresuje przy najprostrzych rzeczach, że nigdy nie miałem przyjaciela i koleżanki.
  • Odpowiedz