Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
... A tak naprawdę to nie wiem co autor miał na myśli projektując ten zegarek...

@AllieCaulfield:

Może projektanci ich zegarków siedzą na wykopie i zauważyli że są tutaj popularne orienty bambino open heart i dopiero na produkcji zorientowali się że coś nie gra, że istnieja mechanizmy kwarcowe i automatyczne i że akurat użyli nie tego co powinni no ale już za późno a ludzie i tak kupią xD
@KoldiuszCaesar: Całkiem niezły, ale jak dla mnie za duże elementy na tarczy. Panowie wyżej nie potrafią uzasadnić dlaczego inne marki cenią bardziej. Niestety z własnego doświadczenia jak i zegarmistrza, który mój zegarek naprawiał wiem, że hilfiger to marka gdzie bardzo dużo modeli ma kiepskie mechanizmy i po kilku latach użytkowania wizyta u zegarmistrza będzie normalnością jak u fryzjera. Życzę jak najmniej problemów :)
Całkiem niezły, ale jak dla mnie za duże elementy na tarczy. Panowie wyżej nie potrafią uzasadnić dlaczego inne marki cenią bardziej.

@Satos: Bo i po co pisać to samo po raz tysięczny? Zresztą koledzy wyżej już wyjaśnili na jak głupi pomysł wpadli twórcy tego zegarka z otwartym mechanizmem kwarcowym XD
Pomijając kwestie stosunku jakości do ceny, to ten design jest po prostu tragiczny. No, ale dopisz jeszcze jak ktoś wyżej, że