Wpis z mikrobloga

Trochę sobie od naszego ulubionego blogera kulinarnego™ ukradnę foto aby zwizualizować to jak bardzo mi się podoba wrocławska gastronomia.
Pic rel kanapka z pulled beef(modne) + 6 (słownie: sześć) frytek ułożonych fantazyjnie. Całość w knajpie o jakże unikalnej nazwie
Kraftownia Muchobór
cena? 26 zł dX
#wroclaw #jedzenie71
Pobierz mroz3 - Trochę sobie od naszego ulubionego blogera kulinarnego™ ukradnę foto aby zwiz...
źródło: comment_RUOlEXLb1QB5uQsDcf7RHKhmb8g4JdcP.jpg
  • 103
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mroz3: zależy jaka jest gramatura, jeżeli tam jest ze 150-200g mięsa i jest smaczne to normalna cena...

Uwielbiam wyliczenia ile to składniki kosztują w biedronce. Policzcie sobie ile kosztuje samo utrzymanie lokalu i pensje to pogadamy.
@paziu: Tylko pytanie czy knajpa z kanapkami ma dać Ci rozsądne żarcie czy chce walczyć na osiedlu Zalesie o tytuł 3 gwiazdek Michelina. No i pytanie ilu znajdziesz docelowych klientów na takim blokowisku na takie specjały, żeby się knajpa utrzymała? Można zrobić dobre jedzenie z sensowną porcją i opatrzyć je odpowiednia ceną. Tutaj moim zdaniem ktoś przegiął. Ale oceni to tylko i wyłącznie klient i zobacyzmy czy knajpa się utrzyma.
@r__k: Za tą cenę bardzo sensowne jedzenie. Szczególnie w pierogarni. Nie jest to 1 gwiazdka Michelina ale porzadne żarcie. Porcje są naprawdę duże więc dla głodomora to dobra informacja.
@r__k: To był ten sam właściciel. Zaczynał od Samosa jakieś 15 lat temu chyba albo nawet dłużej. Miał jeszce Gospodę na Nowym Dworze. Potem Grill Burger / Pierogarnia na Popowickiej.
A jak Tobie smakuje jedzenie z Pierogarni? Jestem ciekawy opinii innej osoby ;)
@mroz3: I tak nic nie przebije kawy w kawiarniach. Kupujesz zajebistą kawę, kilogram nawet niech będzie i za 100 zł, ile kaw z tego zrobisz? Nie wiem ile gramów na jedną kawę wchodzi ale pewnie nie więcej niż 20-40. Przebitka ogromna.
Ale faktycznie ten jeden ziemniak to jest smutne w #!$%@? xD
@Darth_Gohan: jest ok, ale ja nie jestem fanem domowych obiadków poza domem, więc z reguły wybieram grill burger ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale u mnie w pracy jest stała ekipa i wszyscy sobie chwalą. Szkoda, że pierogi są bez szału w tej pierogarni :D