Wpis z mikrobloga

Trochę sobie od naszego ulubionego blogera kulinarnego™ ukradnę foto aby zwizualizować to jak bardzo mi się podoba wrocławska gastronomia.
Pic rel kanapka z pulled beef(modne) + 6 (słownie: sześć) frytek ułożonych fantazyjnie. Całość w knajpie o jakże unikalnej nazwie
Kraftownia Muchobór
cena? 26 zł dX
#wroclaw #jedzenie71
mroz3 - Trochę sobie od naszego ulubionego blogera kulinarnego™ ukradnę foto aby zwiz...

źródło: comment_RUOlEXLb1QB5uQsDcf7RHKhmb8g4JdcP.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darth_Gohan: a, daj spokój, najbardziej się na grubym przejechałam w TakiRamen - tyle nakręcania a dostałam niedogotowany makaron z jedną chochelką bulionu xD
  • Odpowiedz
@r__k: Ja generalnie się dziwię, że on ma taką rzeszę fanów, którzy traktują go jak wyrocznię. Mam znajomego, z którym gdzies poszliśmy bo tak mówił gruby. W 3 osoby z 4 mówiliśmy, że żarcie za tą cenę było średnie, a on się uparł - Nie znacie się - WPK mówił, że dobre to jest dobre. Nie wiem skąd takich ludzi biorą.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: ja się też trochę kieruję jego opiniami - zwłaszcza, kiedy informuje o jakichś nowych miejscówkach, bo większość w centrum już mam sprawdzone i brakuje mi powiewu świeżości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tacy ludzie... cóż, jak ktoś nie ma swojego smaku, to albo będzie kierował się zdaniem grubego, albo będzie zmuszony przyznać przed ludźmi, że się nie zna na jedzeniu. Najwyraźniej dla niektórych to ujma
  • Odpowiedz
@r__k: To fakt, że gruby się chociaz przydaje bo podaje listę tych nowych miejscówek. Nie wiem ja się łapię na tym, że często gęsto jak już ide do miasta to kończę w tej samej knajpie albo jednej z pięciu. Czas chyba częściej poeksperymentować.
A co do kumpla to raczej po prostu wolał iść w zaparte :)
  • Odpowiedz
@KarPaKo: wegańskie niekoniecznie jest tańsze, z reguly musisz dodac głębi smaku mnóstwem dziwnych dodatków.

@Darth_Gohan: polecam eksperymenty, najlepiej w większym gronie, żeby spróbowac możliwie największej liczby dań ;)
  • Odpowiedz
@r__k: Tak robiłem parę razy ale właśnie po paru nietrafionych - polecanych knajpach zacząłem po prostu chodzic na nowe dania do tych które znam ;)
Chociaż odkrycie Nafty było naprawdę bardzo dobrą rzeczą.
  • Odpowiedz
@r__k w sumie to nie zwykła była z kotletem z fasoli 20 zł żadnych dziwnych składników a obok to samo tylko że mięcho ale klną klientów nie narzekają to też trzeba im przyznać
  • Odpowiedz
@KarPaKo: ale takiego burgera jest trudniej zrobić niż wrzucić mięso na patelnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Darth_Gohan: Nafta mi się bardzo spodobała <3 ale tutaj tez gruby z----l, bo w poście o jakiejś innej knajpie napisał, że jest zaraz obok nafty - szczerze mówiąc, dość mocno zepsuł mi niespodziankę :(
  • Odpowiedz
@r__k: No ale brakuje mi takich miejsc jak Nafta bo bardzo dobre jedzenie, a cenowo nie odstrasza :) Znasz jakąś podobnej klasy knajpkę? ;) Bo ja z takich, które są ukryte moge tylko polecić Skrytkę na Grunwaldzkiej bodajże ;)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Niestety, to chyba jedyna knajpa w miarę fancy i z normalnymi cenami :/ z dobrych miejscówek ciutkę lepszej klasy: Karavan, Campo (ale tylko lunche są w normalnych cenach), Dim Sum, Craftova (ich skirt <3). Duże nadzieję wiążę też z Woosabi, ale zdecydowanie muszą się jeszcze wyrobić, na razie trochę to wszystko bez smaku.
  • Odpowiedz
@r__k: Karavan mnie dwa razy rozczarował. Campo mnie odstraszył ceną. Dim Sum, Craftova muszę sprawdzić w takim razie. Ja od siebie mogę dodać Doctor's Bar, Kuźnie Dobrych Klimatów (szczególnie na Lunch), Browar Stu Mostów (ale też często mają przekombinowane to menu) no i bardzo lubię Kociołek ale już mnie raz czy dwa trochę na minus zdziwiła (delikatny) ale ze względu na cenę dalej tam chodzę.
@Im_from_alaska: Dinette jest
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: kuźnię uwielbiam za smażony ser <3 a w Karavanie zawsze brałam michę buddy i wychodziłam zadowolona :) resztę Twoich poleceń sprawdzę :)
Jeszcze jak lubisz zupy, to pan.pot jest taką moją miejscówką, bo wszystko robisz pod siebie. A z owoców morza, to mule w seafood and more. Jeszcze Ahimsa mi pasuje, bo mają świetny stosunek ceny do ilości jedzenia. A w cegielni mają spoko sałatki z toną bekonu :D
  • Odpowiedz
@r__k: A zapomniałem - jest jeszcze Pici Pasta ;) Z tego co kojarzę Cegielina to ten sam właściciel co Kociołek więc nie powinnaś być rozczarowana. Nie wiem czy wiesz ale w kuźni obecnie jest promocja na lunch i jest za bodajże 19 złoty sporo rzeczy z menu od 12 do chyba 16.
Pan Pota jadłem i rzeczywiści dobry. Dobrze się dowiedzieć, że są jeszcze jakieś miejsca gdzie nie byłem ;)
  • Odpowiedz