Wpis z mikrobloga

Śmiałem się z tekstów mirków z tagu #przegryw że kobieta jest jak małpa i tak dalej, ale przeżyłem to na własnej skórze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pod koniec #zwiazki z #rozowypasek sporo się kłóciliśmy, głównie o jej nowych kolegów ze studiów, o których byłem zazdrosny. Cały czas słyszałem standardowe "to tylko kolega, daj spokój, nie bądź zazdrosny, ograniczasz mnie, jesteś zaborczy" i tego typu wysrywy.

Flirtowała zwłaszcza z jednym takim fagasem, z którym spotkała się w domu (pewnie na hehe ruchańsko, bardzo wiele o tym świadczyło, mimo że zapewniała że "do niczego nie doszło, tylko przytulenie na przywitanie i pożegnanie") w wielkiej tajemnicy przede mną trzy dni przed rozstaniem. Ogólnie mieli się ku sobie, zaczęły się krzywe akcje typu ukrywanie rozmów na fejsie, usuwanie wiadomości, wychodzenie z telefonem do kibla, no można powiedzieć że standardowa, książkowa sytuacja.

Związek jebnął oficjalnie z wielu powodów, mimo jej "szczerych" słów że życia sobie beze mnie nie wyobraża, że kocha mnie najbardziej na świecie, że nie zasługuje na nią, że jest najgorsza i tak dalej (to się chyba czerwona flaga nazywa? poprawcie mnie jak się mylę xD). I mówiła to nawet po tym, jak wyszła ta krzywa akcja z "kolegą" chwilę przed rozstaniem xD.

Minęło kilka miesięcy. Wczoraj do mnie napisała, zapytała co słychać, trochę pogadaliśmy i od słowa do słowa wyszło, że dziwnym trafem jest właśnie z tym fagasem xD i że zeszła się z nim krótko po naszym rozstaniu. No i "tylko kolega" stał się nagle konkubentem xD

Chciałbym żeby to był bait, ale niestety, takie jest życie. Dajcie kilka plusów na pocieszenie. Niby zdążyłem to odchorować, ale taka informacja to tak jakby Tyson #!$%@?ł Gołotę po mordzie xD
Z jednej strony zabolało, bo jednak z mojej strony było super uczucie, które polecam każdemu, wydawało mi się że to jest ta jedyna, dogadywaliśmy się, ale z drugiej strony cieszę się że to wyszło, przynajmniej nie będę jej już tak idealizował w myślach.

#logikarozowychpaskow #zdrada #tfwnogf
  • 42
@sultanomariano: jak małpa ale nie w obraźliwy sposób, o co wiele osób się wkurza, że to obraźliwe. Po prostu różowe albo nie lubią się do tego przyznawać, albo są tak #!$%@?, że tego nie mają i nie chcą się przyznać, że nikt ich nie chce, albo faceci są kompletnie nieświadomi rzeczywistości.

A prawda jest taka, że ogarnięta, niebrzydka młoda dziewczyna ma dookoła co najmniej kilku facetów co by ją chcieli do
Flirtowała zwłaszcza z jednym takim fagasem, z którym spotkała się w domu (pewnie na hehe ruchańsko, bardzo wiele o tym świadczyło, mimo że zapewniała że "do niczego nie doszło, tylko przytulenie na przywitanie i pożegnanie") w wielkiej tajemnicy przede mną trzy dni przed rozstaniem. Ogólnie mieli się ku sobie, zaczęły się krzywe akcje typu ukrywanie rozmów na fejsie, usuwanie wiadomości, wychodzenie z telefonem do kibla, no można powiedzieć że standardowa, książkowa sytuacja.
@kfiatek_na_parapecie: negatywny sygnał żeby się zastanowić czy chcesz być z daną laską, np:
jeżeli się dowiesz że laska bierze narkotyki, to nie masz co zakładać że ją sprowadzisz na dobrą drogę, bo się na tym nie znasz i tak się prawie na pewno nie stanie, albo jak laska ma 2 dzieci z 2 różnymi ojcami, to chyba musi być coś z nią nie tak że uciekli, to 2 oczywiste przykłady kiedy
@sultanomariano: w życiu trzeba być takim facetem żeby łaska nie oglądała się za innymi i działa to też w drugą stronę. Jak dziewczyny a przytyć jak świnia bo przestała się ruszać to niech się nie dziwi że facet będzie się oglądać za innymi. Jeśli jesteś zaborczy to świadczy o Twojej niskiej samoocenie bo kto inny może podejrzewać że łaska go zdradza. Już same takie podejrzenia podkopują fundamenty związku.
nie bierze się dupy z własnej grupy


@sultanomariano: Co to za sebixowe mądrości, u mnie na studiach właśnie w grupie dwa małżeństwa powstały, oba trwają już z 8 lat. Kretynizm.

Niestety to wciąż nie najgłupsza rzecz, jaką usłyszałem z kobiecych ust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jagodowe: dzięki za miłe słowa ;)
@Sensei_Aligator: ojej, na pewno było Ci jej bardzo żal z tego powodu xD
@Aik-: pogodziłem się z tym jakieś dwa miesiące temu, teraz jak napisała to podszedłem do tego na chłodno, dopóki nie dowiedziałem się o jej strasznie #!$%@? zachowaniu

@Shanny: to był główny powód rozpadu tego związku, to, że zacząłem dopytywać i być zazdrosny o tych kolegów, których zaczynała przede mną
@sultanomariano: Gdyby każdy przejmował się takimi pierdołami, to nie ma w ogóle sensu próbować. Takie typowe januszowe głupie gadanie, bazujące na przypadkach negatywnych. Na podstawie mirko powinienem stwierdzić, że kobiety zdradzają i po co się w ogóle to pchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoMercyIncluded: nie no, ja też kilka razy miałem jakąś relację właśnie z laską ze swojej grupy w pracy czy w szkole, zazwyczaj kończyło się ochłodzeniem relacji, ale kontakt dalej był i po czasie się normował.

A właśnie nie lubię przeglądać tych wszystkich historii na mirko, bo to tak strasznie ryje beret, że głowa mała. Fajnie że masz zdrowe podejście i używasz swojego mózgu, a nie opinii innych (którzy najczęściej nie mają