Wpis z mikrobloga

  • 1
@Adrian77 mam lx49+, miałem lx61(bez plusa). Wymieniłem bo pady są mega lepsze w plusie. Sama klawiatura za te cenę naprawdę świetna (o czym może świadczyć że kupiłem po 61 znowu impacta). Ma dużo przydatnych funkcji, choć przyznam że nie wiem co dają w arturii. Jbc to wal pytaj
  • Odpowiedz
@outkay: Dzisiaj zamówiłęm sobie LX49+. Z Arturii zrezygnowałem, chociaż Analog Lab mnie ciekawi. Zastanawiałem się nad wersją LX61+ i LX49+. Biorąc pod uwagę tylko jedną oktawę mniej i wymiary, to wybrałem wersję z 49 klawiszami. Zastanawia mnie tylko latencja.
  • Odpowiedz
  • 1
@Adrian77 ja miałem 61 I potem kupiłem 49 I nie czuje ze brakuje. Ta najniższa /najwyższa oktawa jest tak rzadko używana, że o ile nie jesteś high skill pianista to prawie nigdy się nie przydaje, a jak kupujesz jakiegoś impacta za parę stowek to jak mniemam nie jesteś xD a latencja? Jaka latencja? Midi po usb jest praktycznie bezlatencyjne, to tylko komunikaty bardzo proste - mało danych do przesłania. Latencje robi
  • Odpowiedz
@outkay: No pianistą to nie jestem. Podejrzewam, że zwykła integra nie wystarczy. Mam jeszcze na USB Audiotrak Maya U5. Nie wiem, jak się sprawdzi. Jakiego DACa używasz?
  • Odpowiedz