Wpis z mikrobloga

Ten cały remont, to jedno wielkie XD Nic osobistego do OPki, ale tych budowlańców to bym pognał 1 dnia. Ja to kurła jestem Janusz budowlanki, ale to, co tutaj robią rzekomo fachowcy, to brak słów normalnie. Pierwsza wylewka, brak dylatacji. Ile to miało czasu na związanie? 24h? XD No to samopoziom poszedł, nie wiem na UJ, skoro idą na to płytki? Tak krzywo wyszła poprzednia? Równanie wylewki, wylewką, jak w cyrku normalnie.
@mmarekkk:

taki gresik to ładnie wygląda w wielkim salonie, a nie pokoju w bloku 17m2, gdzie na szerokość polozysz 4 płytki xD

Zdziwiłbyś się, jak kozacko wygląda np. łazienka 3,5 mkw. z takim gresem :)
@Dutch Co kto lubi, ja nie neguję żadnej z opcji. Wyrażam tylko swoją opinię :) Też mam na parterze małą łazienkę, ale poszedłem w standard, 30x30. Takich 120 to bym położył na szerokość 1.5 sztuki, bo pod wanna nic nie dawałem, żeby ją maksymalnie ile się da obniżyć.
jedna mówi o całkowicie suchej wylewce (28 dni czas schnięcia betonu, dla takiej wylewki można przyjąć podobny czas) i tak najczęściej jest napisane na klejach/gruntach/foliach/szlamach a druga mówi o tym że płytki można kleić na lekko wilgotne podłoże ponieważ lepiej zwiąże klej.


@sharkslayer: a to nie jest tak, ze kleic plytki mozna prawie od razu, ale fugowac ich juz nie (gdyz defacto wylewka z plytkami moze sobie dalej schnac i odparowywac
@mmarekkk:
Małe mają ten plus, że są tańsze.
Człowiek wykańczając był młody i głupi i nikt mu nie powiedział, że cena płytek nie rośnie liniowo, tylko skokowo w zależności od rozmiaru :)