Wpis z mikrobloga

weź ty sobie rozciągnij rurki do ogrzewania podłogowego. Nawet jak jeszcze twierdzisz ze nie zamierzasz takiego mieć ( kosztuje to grisze) .


@pajratus: tzn gdzie ma sobie rozciagnac te rurki? na wierzchu i potem zalac trzecia wylewka, ktora zreszta potem trzeba bedzie wypoziomowac czwarta? :)
@Vilyen: NIE RÓB PŁYTEK. Rada od specjalisty. Płytki w mieszkaniu są zajebiście nieprzyjemne. Optymalne obecnie jest wzięcie paneli. Są ładne, duży wybór, tanie, cieplejsze i komfortowe. Można na nich siedzieć przewrócić się a jak się zniszczą to się za kilka lat wymieni. Chociaż przy wytrzymałości 5 ciężko zniszczyć w 10 lat jak ktoś nie robi ciągle imprez.
A cenowo 2x taniej niż płytki.
@sharkslayer: a to nie jest tak, ze kleic plytki mozna prawie od razu, ale fugowac ich juz nie (gdyz defacto wylewka z plytkami moze sobie dalej schnac i odparowywac wode, a dopiero fuga uszczelnia wszystko)?


@piwniczak: najlepiej sprawdzić co jest napisane w technologii posadzkowej systemodawcy, wydaje mi się że np. Mapei nie daje gwarancji na tego typu rozwiązania. Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
@Vilyen: @ArchDelux: mam całe mieszkanie w takich płytkach za wyjątkiem łazienki, wygląda to naprawdę świetnie i przytulnie - oczywiście nie w formie surowej (główny argument poniżej), ja mam kilka owczych skór i jest to dokładnie taki efekt jakiego oczekiwałem.

Natomiast trzeba się przygotować, że te płytki potwornie zbierają ślady stóp, kapci/butów i krzeseł, stolików. Bez robota sprzątającego z funkcją mopowania z dobrym płynem do polerowania to jest katorga o ile
n.....y - @Vilyen: @ArchDelux: mam całe mieszkanie w takich płytkach za wyjątkiem łaz...

źródło: comment_tyQYEDvjdYRf533OJemj7qi8x6sKakqX.jpg

Pobierz
Na jednym kanale na YT laska mieszkajaca w południowej Francji strasznie narzekala na takie płytki, co podobno tam w każdej jednej chacie w każdym pomieszczeniu są. Wiadomo ze w lato klimat mają cieplejszy to chłód w domu dzięki temu jest, ale zimą mowila ze jest tragedia,a podejrzewam ze zimy mają łagodniejsze niz u nas