Wpis z mikrobloga

@d___b: oczywiście, że ktos tu kogos robi w jajo ( albo wykonawca ją, albo ona nas xD). Pół biedy ta wylewka, w końcu 9 worków zostało, ale sam pomysł lania na równa morką wylewkę samopoziomu? PO #!$%@?? na dobra sprawę przy takiej krzywiźnie to by samopoziom rozlała i by nie było widac nierówności, a tutaj jest inwestycja jak w bunkrze wylewki x2 dojdzie klej płytki no paranoja xD
eee, przeciez wylewke samopoziomujaca sie wlasnie w sklepach z plytkami kupuje?


@piwniczak: ale po co lac wylewke samopoziomującą, skoro dwa dni temu zrobiła wylewkę która powinna być równa i na nią mozna kłaśc płytki? ona zalała wylewkę na wylewkę xD
@miki4ever: nie znam nikogo w Polsce kto ma w salonie płytki. Panele, wykładziny, deski, parkiet, ale nigdy nie widziałem płytek xD lol płytki w pokoju mieszkalnym xDD jeszcze rozumiem sytuacje kiedy jest to takia na wpół jadalnia połączona z kuchnią, ale nie zwykły pokój dzienny xD na ścianach sobie założcie płytki w salonie xD Mam w dupie co sie robi poza Polską.


@leftfinger: taki ból dupy bo ktoś ma inny
@Vilyen: ten blok to wygląda jakby miał już z pół wieku, wywalisz tyle kasy w remont + wyższy czynsz że nie wiem czy się bardziej nie opłacało kupić coś w nowym budownictwie
@Vilyen: czekaj czekaj, a to nie musi czasem kilka tygodni wyschnąć?


@zielonestopylucyfera: znam dwie szkoły - jedna mówi o całkowicie suchej wylewce (28 dni czas schnięcia betonu, dla takiej wylewki można przyjąć podobny czas) i tak najczęściej jest napisane na klejach/gruntach/foliach/szlamach a druga mówi o tym że płytki można kleić na lekko wilgotne podłoże ponieważ lepiej zwiąże klej.
Niektóre produkty mają czasami #!$%@?ą taką chemię np. Ardex A38 która nie
@Vilyen: weź ty sobie rozciągnij rurki do ogrzewania podłogowego. Nawet jak jeszcze twierdzisz ze nie zamierzasz takiego mieć ( kosztuje to grisze) .
Po pierwszej zimie jak już dojdziesz do tego ze płytki w pokoju to jest naprawdę głupi pomysł ( bo zimne jak cholera i naprawdę mimo dywanu nie jest przytulnie ) to wtedy włączysz rurki do centralnego i z ogrzewaniem podłogowym i płytkami da się żyć ( choć dalej