Wpis z mikrobloga

@rybonur: Jak dla coś jest tu nie tak tym bardziej ze ten materiał co wczoraj został wylany powinien schnąć jeszcze przynajmniej jedną dobę. Ale co my sie znamy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vilyen: płytki już bedą kładzone? O_o wilgoć jak #!$%@? musi być wylewka ledwo związała a tu już samopoziomująca, zresztą skoro była zwykła wylewka rówan to po co jeszcze samopoziomująca? xD. To nie ma sensu i pewnie na tą morką wylewkę zaraz pójdą płytki xD wgl płytki w pokoju?
  • Odpowiedz
powinien schnąć jeszcze przynajmniej jedną dobę


@Reverb: Nie tyle schnąć co być polewany wodą by nie wykurczał się za szybko i by nie powstały mikropęknięcia. Nawet jak położy płytki na mokrą to wylewka sobie spokojnie wyschnie.
  • Odpowiedz
ja myślę, że na ta samopoziomującą to by się teraz zdało jeszcze jakąs wylewkę dać na wszelki wypadek bo może jest gdzieś krzywo, na to płytki a na to jeszcze dla pewności bym dał panele.
  • Odpowiedz
@zielonestopylucyfera: Miałem robiona posadzke ostatnio, samopoziomującą. Prawie podobna powierzchnia co ta Pani ma 14m2. Odchyły od poziomu 3cm po pierwsze to zrobili mi o 80% mniej materiału niz u wykopowiczki plus do tego czekam jeszcze nastepny tydzien aby wyschła aby móc coś położyć. No #!$%@? zobaczymy co tam będzie sie dziać.
  • Odpowiedz