Wpis z mikrobloga

Główne pytanie bardziej do @Kasahara , ale też do innych. Próbowaliście może Rocket Fuela, od mz? Odczuwacie działanie? Póki co kupiłem bo oprócz kofeiny ma parę ciekawych składników, choć zakładam, że kupienie osobno i połączenie kosztowało by taniej, jak mniemam. Dodatkowo chce do tego dodać Yohę hcl(niewykorzystane do końca z tamtego roku), w składzie RF'a jest Rauwolscine czyli alfa yoha i nie za bardzo orientuje się w 100% czy takie połączenie będzie miało sens. A no tak redukcja w toku, bf ~10% (Jak to ktoś mówił kiedyś nawet nie wiem czy nie Pan wyżej żyły na plecach to 10% bfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: Ogólnie nigdy nie potrzebowałem mocnych "środków", żeby dopalić fat, ale zawsze posłucham kogoś kto się bardziej na tym zna. Poleciłbyś coś innego lub jakiś mini stack? Wiem, że miałeś sporo wpisów na ten temat i czasem śledzę na mirko, ale ostatnio bardzo mało czasu mam na to. Trochę podwiało lenistwem, wiem :D
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ok, Yohe z kofeiną łączę właśnie. O synefrynie kiedyś słyszałem właśnie, jakąś konkretnie firmę polecasz? Przeglądałem temat z suplementacją na Twojej redukcji i wymieniłeś Apollo. Co do salbutamolu możliwe, że jestem sobie w stanie załatwić, ale trochę się obawiam ze względu na to, że to lek na astmę xD, niby mam hashimoto od paru dobrych lat stwierdzone i leci euthyrox 62.5 więc nie wiem czy to będzie miało jakiś
  • Odpowiedz