Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki.

Mam do oddania dwie książki z autoryzowanych kursów RedHat. Wylosowany płaci 20 zł. za wysyłkę - nie podlega to dyskusji. Zaczniesz dyskutować, przerywam rozmowę i wysyłam kolejnemu. Książki są dosyć ciężkie i nie mam ochoty się w to bawić - kupuję pudełko lub kopertę na poczcie i wio.

Dotyczą wersji 7.0 (i z takiej wersji jest egzamin RHCSA do którego można się z nich przygotowywać). Egzamin zdałem, książki mi niepotrzebne - czas się przygotowywać do RHCE.

Losowanie dziś o godz. 22 przez mirkolos.

Część pierwsza to wydanie: RH124-RHEL-7-en-3-20180926
Część druga to wydanie: RH134-RHEL-7-en-4-20180926

Płatność za wysyłkę może być w jakiejkolwiek sensownej formie - Paypal, Revolut, przelew itd.

#rozdajo #redhat #linux #pracait #it #programista15k
motaboy - Cześć mirki i mirabelki.

Mam do oddania dwie książki z autoryzowanych ku...

źródło: comment_qvXPUmPRCgI29Hbz4ed6ccl0hnbBDANm.jpg

Pobierz
  • 20
@motaboy: ewentualnie wejdę w dyskusję, możliwy paczkomat ?:D


@wacek_1984: Jasne. Chodzi mi o dyskusje typu "eee... za drogo, nie da się taniej?". Nawiasem mówiąc jeśli płatność pójdzie Revolutem, to mogę zwrócić różnicę jeśli się okaże że będzie w sumie taniej.
@motaboy: Panie kolego, sam Ci etykietę nawet wygeneruję, no chyba że jesteś z wawy/poznań/gdynia/malbork/ciechanów/łomża tam będę niedługo to nawet podjadę :D

Ok już widzę że Katowice, tam mnie nie będize :D
20zl za wysyłkę??? xD kurier lance przy dostarczeniu robi?


@dorszcz: Znajdź ile kosztuje pudełko na poczcie i ile kosztuje wysyłka dwóch książek ważących między 1 a 2 kg. I policz. A jeśli masz inny pomysł, to będziesz je realizował kiedy ty będziesz wysyłał.

@wacek_1984: Widzisz? :-)
Dej mnie - te książki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dam Ci w zamian kubek ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (jeżeli los się do nas uśmiechnie to serio wyślemy kubeczek a z książek będzie pożytek, bo kilka naszych klientów zaczyna swoją przygodę i chętnie im pożyczymy).
@motaboy a ćwiczyłes na redhacie czy centos?


@cziterus: Mówiąc szczerze tym razem ćwiczyłem tylko na tym szkoleniu (bo byłem na nim) i w domu już nic nie robiłem. A to dlatego, że miałem wcześniej RHCSA na wersji 6 i wiedziałem jak ten egzamin wygląda i czego się dokładnie spodziewać.

Ale mówiąc szczerze jeśli się przygotowuję do RHCE to ćwiczę na CentOS. To jest naprawdę dokłądnie to samo. A zadań z subskrypcji
Ile siedzisz w administrowaniu linuxami ?


@C1achBajera: W chwili obecnej nie mam z tym do czynienia tyle co jeszcze dwa i pół roku temu. W poprzedniej pracy około 6 lat się tym zajmowałem. Wcześniej właściwie tylko hobbystycznie. Pierwszy certyfikat ( z wersji 6) robiłem w 2011 roku.