Wpis z mikrobloga

  • 0
Cześć wszystkim, stworzyłem stronę a właściwie sklep dla pewnej osoby wziąłem kasę wszystko elegancko ale pojawiło się jedno ale gość żąda odemnie stworzenie regulaminu dla tego sklepu chodź się na niego nie umawialiśmy i twierdzi, że to ja według prawa muszę stworzyć regulamin i na fakt, że ma mi dopłacić za stworzenie regulaminu chcę zgłosić sprawę na policje. Teraz pytanie ma rację?

#prawo #it #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@japini: Widzę, że trafiło na sobie dwóch asów biznesu. Jeden chce regulaminu od gościa, który klepie stronki. A ten od klepania stronek zastanawia się, czy powinien go tworzyć. Komedia.
  • Odpowiedz
@japini: Usługa napisania "sklepu" to jedno, a kwestia przygotowania regulaminu, to drugie. Nie pchaj się w takie sprawy i skup się na kwestiach technicznych. Jak nie ma w umowie, że masz napisać "sklep" i regulamin, to możesz gościa spokojnie olać. Podobnie z kwestiami aktualizacji. Jak nie ma w umowie, to nie masz takiego obowiązku.

Regulamin jest dokumentem dotyczącym relacji klienta z właścicielem sklepu - klepacz kodu nie ma z tym
  • Odpowiedz
@japini: w terorii wszystko zalezy od umowy. Ja zawsze zastrzegam ze regulamin po stronie klienta, okres gwarancji, ike produktow podam w cenie i maksymalna ilosc ich aktualizacji, oraz jak dlugo bede aktualizowal oprogramowanie sklepu i ile wynosi cena za rozpoczeta roboczogodzine po przekroczeniu limitow zapisanych w umowie.
Wiec zasadnicze pytanie - co masz w umowie? jak w zakresie Twoich obowiazkow nie ma napisania reulaminu to nie musisz tego robic. chyba
  • Odpowiedz
Stwórz mu podstronę regulamin na szybko i niech sam sobie uzupełni xd stronę regulaminu stworzyłeś? Stworzyłeś xdd
  • Odpowiedz
Stwórz mu podstronę regulamin na szybko i niech sam sobie uzupełni xd stronę regulaminu stworzyłeś? Stworzyłeś xdd


@hiroszi: bo pewnie tego chce sklep. Przeciez nie oczekuje ze typ mu napisze regulamin ()
  • Odpowiedz