Wpis z mikrobloga

Mirki używające Lezyne - jak sprawdza się nawgigacja w tym cudzie techniki? Pamiętam, że pierwsze recenzje były delikatnie mówiąc niezbyt przychylne. Chciałbym jechać jak po nitce, po wcześniej przygotowanych trasach z plików GPX.

Potrzebuję komputer rowerowy, którego głównym zadaniem będzie całodniowa nawigacja, a przy okazji funkcja treningów (nie na odwrót). Lezyne ze swoim Mega XL bija na głowę konkurencję czasem pracy na baterii i stosunkiem cena/jakość, ale nawigacja jest dla mnie priorytetem.

Do tej pory jeździłem w dłuższe trasy z Locusem, ale telefon przestał spełniać moje wymagania jeżeli chodzi o czas pracy, a kupno Lezyne to porównywalny wydatek do jakiegoś rugged phone z Chin...

#rower #szosa
geuze - Mirki używające Lezyne - jak sprawdza się nawgigacja w tym cudzie techniki? P...

źródło: comment_C99MZ3FUO5gPcEqPIO8gHdTkepBdd2V6.jpg

Pobierz
  • 30
@uysy: różnica to raptem €40 ale... ;)

Battery Life: 15 hours


vs

Lithium polymer battery provides up to 48 hours of runtime


Niby 15h powinno mi wystarczyć, ale... :D
Planujesz wycieczki powyzej 10-12h non stop? :F


@uysy: może nie non-stop, ale realnie 8-10h jazdy dziennie na pewno. Nie chcę ze sobą brać powerbanku ani martwić się o doładowywanie, czy o to, że zabraknie mi baterii kawałek od celu. Jeżdżę dosyć turystycznie, a chciałbym pyknąć kilka tras 200km+ w tym roku. Turystycznym tempem i z moim kopytem to będzie jakieś 20-25km/h AVG max.
@geuze: @geuze: Mega XL w listopadowej pogodzie 5 stopni, 23 godziny wytrzymał, ze wszystkimi bajerami odpalonymi(podświetlenie, live tracking, nawigowanie, klikanie między ekranami, podłączony pulsometr, prędkość& kadencja). Trasę możesz sobie wyklikać na stronie lezyne albo wgrać gpx-a, zgranie mapy jest ok, pisałem do nich że fajnie byłoby zrobić siatkę i poszczególne kafelki ściągać, support spoko, polska wersja jest w trakcie, ekrany można zmieniać w trakcie( w moim polarze v800 nie można).
Mega XL bija na głowę konkurencję czasem pracy na baterii i stosunkiem cena/jakość


@geuze: A przytoczysz przykłady, testy użytkowników a nie road.cc ? Ja handluje wahoo i jestem ciekaw ;)
Po cenę Wahoo zapraszam na PW z linkiem do najniższej Lezyne
A przytoczysz przykłady, testy użytkowników a nie road.cc ? Ja handluje wahoo i jestem ciekaw ;)


@SkwarSki: no może trochę przesadziłem, że cena/jakość. Wiem, że Wahoo jest świetne, nie chcę mu umniejszać. I wiem, że na pewno nie chcę Garmina ( ͡º ͜ʖ͡º) Powinienem raczej napisać cena/czas pracy na baterii.

@malyacura: a jak sobie radzi w siatce miejskiej? Na dużych skrzyżowaniach/rondach nie masz problemu ze