Wpis z mikrobloga

@medykydem skąd to info? Zresztą po andromedzie nie wiem czy chce sobie znów nadzieję robić. Chociaż walka była niezła pomijając zupełny brak kontroli nad teamem
@medykydem: piękna gra, nie zapomnę jej nigdy.
Pamiętam jak jakoś po premierze ziomek złożył kompa na ówczesnym potworze GTX 8800 i ależ to było ładne, efekt ziarna wywarł na mnie takie wrażenie że pamiętam to do dziś (,)
Pierwsza gra z którą zaliczyłem nockę.
Stary BioWare na zawsze w mym serduszku ale potem przyszedł wielki zły EA i ze studia legendy stworzył studio którego nowych gier nawet
@medykydem: Pamiętam kiedy ta gra wyszła to ja, biedny student, rzecz jasna spiraciłem. Ale po przejściu całej gry od deski do deski gdy tylko usłyszałem, że z aktualizacją wychodzi do niej dodatek "Bring Down the Skies" to bez zawahania pognałem do lokalnego Saturna i zgarnąłem sobie kopie. I znowu od dechy do dechy.

Eh kiedyś to było. Dobrze że Anthem jest takim szajsem - dobrze im za to, że zarżnęli Mass
@medykydem miałem zamiar przejść trylogię 2 razy - raz jako prawilny obywatel, raz jako gnojek. Przeszedłem raz, bo wizja ponownego przechodzenia jedynki z jej wtórnymi i denerwującymi misjami pobocznymi mnie odstręczyła. Dwójka, jak dla mnie, była absolutnie fantastyczna, najlepsza z cyklu.
@medykydem pamiętam że ogralem 1 później żal że nie mogę grać w 2 i 3 :/ po wymianie sprzętu jedne z pierwszych gier na nowym lapku. Po kolejnej wymianie jako pierwszy wylądował wiedźmin 3