Wpis z mikrobloga

Teściowej kilka dni temu pękła deska do WC, a tak się składa, że zobaczyła ostatnio reklamę Lidla, według której wkrótce w sprzedaży miały być akurat deski. Wczoraj u niej byłam, poprosiła mnie żebym sprawdziła w internecie od kiedy dokładnie będą to pojedzie i sobie kupi. Patrzę, no od 14 marca, a to spoko, jutro sobie to załatwi i elo po problemie. Nastało owo jutro, godzina ~11:00, teściowa jedzie do lidla na zakupy spożywcze urozmaicone deską do WC sztuk 1, a tu okazuje się, że desek już nie ma xD Jedzie do drugiego, a tam to samo, i słyszy: „Pani, tu facet z samego rana przyszedł i wziął 16 naraz” XDD #bekazpodludzi #lidl
Pobierz
źródło: comment_8NWBIAcJVAk8sJGpxJQQXcPhPOu1emKR.jpg
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morf:

dlatego lubię ze w takiej Skandynawii wszystko co jest w promocji nabijają ci na pesel i możesz wziąć określona ilość na tydzień


@macadamia: i mam podać pesel żeby deske do kibla se kupić? ekstra.

@Morf: Jak nie odpowiada to nie korzystasz z promocji i idziesz kupić w normalnej cenie deskę.
Jak nie odpowiada to nie korzystasz z promocji i idziesz kupić w normalnej cenie deskę.


@Jaracz_Joint: tak bym zrobił. Dziękuję za komentarz Panie Oczywisty. Wolność wyboru sprzedawcy nie odbiera mi możliwości narzekania na jednego z ich.
tak bym zrobił. Dziękuję za komentarz Panie Oczywisty. Wolność wyboru sprzedawcy nie odbiera mi możliwości narzekania na jednego z ich.


@Morf: Jak jestes taki wolnosciowiec, to pa na to to sie posrasz, serio smieszne bardzo - hitta.se - w Szwecji jest rejestr wszystkich zameldowanych osob dostepny publicznie, mozesz sobie wpisac dowolne nazwisko i dostajesz:
- dokladny adres z numerem mieszkania
- wiek i date urodzin i imienin
- numer telefonu (to
Pobierz
źródło: comment_kGy2i5xHd2xNDn4gRVPPBRISW2Ji7RRp.jpg
Twój wpis zabrzmiał jakby to był koniec świata więc starałem się pomóc w potrzebie skoro sam nie mogłeś na to wpaść.


@Jaracz_Joint: zawsze tak z dupy sobie wyciagasz historyjki i samemu ratujesz bohaterów tych zmyslonych opowieści?

Jak płacisz za zakupy to też narzekasz że co to w ogóle za śmieszny obowiązek że musisz płacić?


Jak w jednym sklepie mam za darmo a w drugim muszę płacić to tak, mam prawo do
@macadamia: a co to za farmazon? Zadnego peselu nie trzeba podawac.co najwyzej jest wyznaczona ilosc sztuk na klienta.


@sielele: Zaden farmazon, jak bylem ostatnio w Szwecji poszlismy do Hemköp z kumplem, ktory tam mieszka i wklepywal pesel w automacie bo zapomnial karty do przylozenia. Okazalo sie ze nam nie przeszla jedna sztuka i doczytalismy w gazetce, ze sa max 3 na klienta na tydzien. Stalem tam widzialem, trust me
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morf: Jakie wyciąganie historyjek? To Ty nie rozumiesz na czym polega promocja, że ma swój regulamin i jeśli nie z nim nie zgadzasz to nie korzystasz z promocji. Dla mnie to jest proste i logiczne więc chciałem cię oświecić abyś nie żył w błędzie.
a tu okazuje się, że desek już nie ma xD Jedzie do drugiego, a tam to samo


@Idesiku_Nago:
Na przyszłość: Sklepy sieciowe posiadają coś takiego jak infolinia i centralna baza danych.
Dzwonisz i pytasz o interesujący cię artykuł i ewentualnie miasto, a oni ci mówią gdzie jeszcze jest na stanie.