Wpis z mikrobloga

@macadamia:

Odpowiadam ostatni raz, bo widzę, że karmie trolla.

A ja twierdze ze cos ma? XD Sam o nim pisales, ja to wyjasnilem, czekam na refleksje XD I to ja troluje XD

co powiesz w takim razie na zachodnią Europę albo Koreę Południową?

No tak, cudowna kochana Europa, a pewnie najbardziej kochana Skandynawia. Tylko cóż za przykrość, że ta Europa rozwija się w tempie 2% w czasach największej koniunktury gospodarczej, gdy
@Furox: Mówię o argumencie o tym, co jest w tym raporcie napisane, marny trollu XD Bo przytoczyłes go jako dowód tego, jak będzie według specjalistów wyglądać europa, a tak jest jawnie napisane, że to sie przyjmuje w zalozeniach XD Naprawde, nie widzialem dawno czegos takiego, piekna sprawa.
@macadamia: I napisałem, że teraz masz 4 europejskie kraje w TOP10, a za 100 lat będziesz miał tylko Niemcy w TOP10 gospodarek i to ogonie, są jeszcze USA, ale to nie kraj europejski, a reszta to kraje azjatyckie.
@Furox: Uwaga, to chyba najlepsze:

Furox, 20:33:

Obecnie wśród 10 największych gospodarek świata 4 to europejskie. Za 100 lat tylko Niemcy będą w pierwszej 10 i to w ogonie, coś tam coś tam


Macadamia 21:06:

ale w tych raportach są zawsze dopisane magiczne założenia, takie jak to, że nie zmieni się sytuacja polityczna, bla bla bla


....
....
....

22:02

Mówię o argumencie o tym, co jest w tym raporcie napisane,
m.....a - @Furox: Uwaga, to chyba najlepsze:

Furox, 20:33:

 Obecnie wśród 10 naj...

źródło: comment_gaSuTzJnlHojolECzr6T93VUsDzDLRkP.gif

Pobierz
Zresztą w systemach emerytalnych uznaje się właśnie 2 ideologie. 1) opodatkowanie przed poborem i zwolniona wypłata 2) brak podatku przy poborze i opodatkowana wypłata.

ZUS to 2).


@Herubin: Posiadasz jakąś rozpiskę jak to wygląda w innych krajach zachodu?
Czyli jeżeli ktoś wziął kredyt w '94 na 30 000 PLN to teraz też by miał do oddania 30K? xD Waloryzacja - takie pojęcie chyba jest dla was zbyt złożone.


@ZasilaczKomputerowy: No widzisz - waloryzacja, denominacja, inflacja. Widzę że mówi to tobie coś. Więc jednak oni nie dostają tych składek które wpłacili nie?
@Kazorek: Nie wiem czy wiesz co się działo w latach 90. Weźmy sobie Ciebie który wpłaca te tysiące złotych w gospodarce komunistycznej na konto - masz tam już grube tysiące i wtedy następuje załamanie gospodarcze, hiperinflacja i twoimi grubymi tysiącami z konta możesz sobie dupe podetrzeć bo papier toaletowy jest droższy w sklepie. Gdyby państwo serio wypłacało tylko składki wpłacane za komuny to mielibyśmy regularne czyszczenie rowów z ciał
@Furox: > potem już poznacie raj na Ziemi jakim jest Wenezuela xD

Ja spadam do Stanow Zjednoczonych rzadonych przez komunistow ale juz takich twardych z prawdziwego zdarzenia.Co lepsze nawet bez obywatelstwa rzad USA bedzie wyplacac mi pieniadze za nic nierobienie.
Alaska Permanent Fund
Jak to przystalo na komunizm wszyscy sa rowni i cale zasoby ziemi naleza do wspolnoty(kolektywu).W ten sposob kazdy mieszkaniec danego kolektywu w tym przypadku Alaski niewazne czy ma
@robertK: i co to wnosi do tematu? Jakie są rzeczywiste koszty tego dla rządu USA? Ach 55 miliardów dolarów, i to nie rocznie, tylko taka jest ogólna wartość tego budżetu, co nie stanowi nawet 3 promili PKB USA, więc gdzie to porównanie do rozbuchanego polskiego systemu emerytur, rent czy świadczeń socjalnych, który generuje koszty roczne większe niż połowa przychodów państwa?

Ciekawe, jak to ma upaść,skoro nic praktycznie nie znaczy w kwotach
Z Ustawy o PIT: Zwolnione z podatku są dochody z tytułu uczestnictwa w pracowniczym planie kapitałowym, w rozumieniu ustawy o pracowniczych planach kapitałowych, w związku z:
a) gromadzeniem środków na rachunku w pracowniczym planie kapitałowym przez uczestnika pracowniczego planu kapitałowego,
b) wypłatą środków zgromadzonych w pracowniczym planie kapitałowym, w przypadkach określonych w art. 97 ust. 1 ustawy o pracowniczych planach kapitałowych, z zastrzeżeniem art. 30a ust. 1 pkt 11a i 11b,

Art.