Wpis z mikrobloga

siemanko mireczki, stoję przed decyzją zakupu wkretarki w tym tygodniu nie za miliony monet ale jednak nie chce szajsu na miesiąc. W lidlu zauważyłem tego oto dewalta:
http://www.dewalt.info.pl/11510-DCD710S2-Wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-108-V.html
czy jest sens zaprzątać sobie tym sprzętem głowę? jest to maksymalna kwota jaką zdecyduje się wydać na wkrętarke, odpowiada mi to że w zestawie są 2 aku. Prosił bym o wypowiedzenie się kogoś kto jest bystry w temacie, dzięki, pozdrawiam.
#budujzwykopem #remontujzwykopem #warsztat #majsterkowanie #narzedzia
  • 17
@klonczyslawek: qurła stary a do czego Ci jest potrzebny profesionalny sprzęt?
Dużo robisz koło domu?
Ja 5-6lat temu kupiłem za 180cbln taki gruziasty zestaw jak na zdjęciu.
Pracowałem na nim ze 4-5lat (podpbitka, 100m2 sufitu podwieszanego, instalacja Co i pierdylion innych rzeczy) no i padły akumulatory.
Teraz wymieniłem w nim akumulatory na li-ion za ~100cbln i śmiga dalej.
Brat kupił też ten zestaw ale później i akumulatory dużo szybciej mu padły
Pobierz
źródło: comment_xopGB4gDLJ8a8TjtEaD8y6DX1dN0V3n4.jpg
@Andi128: wyjeżdżam remontować statki, nie wiem jakie tam prace w wykończeniówce będą, nie potrzebny jest super profesjonalny sprzęt, ale zbędne jest padło które może sie posypać w tydzień. Płyt chodnikowych raczej podwieszać nie będziemy :) myślę że prace raczej stolarskie
@klonczyslawek Z tego co czytam też ma w miarę dobre opinie i jest mocniejsza ale za to pewnie cięższa.
Ja od tygodnia chce kupić wkrętarkę i sam się trochę gubię tyle tego jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Andi128: o i dzięki za rzeczową wypowiedź, nie widzę tego przelicznika momentu obrotowego, nie potrafie sobie wyobrazić ile nm daje rade. Będę szukał więc mocniejszej. Ten dewalt w lidlu jest za 499 w zestawie z 2 aku