Wpis z mikrobloga

  • 543
Moja siostra jest nauczycielką i oburza się na podpisanie deklaracji LGBT, bo jej zdaniem trzylatki będą teraz w szkołach uczone masturbacji i homoseksualizmu (xD). Zapytałam, ją gdzie to jest w tej deklaracji, czy ją czytała, odpowiedziała: NIE CZYTAŁAM, ALE TO NA PEWNO TAM JEST!!!1111ONEONE
Z takim podejściem w tym kraju nigdy nic się zmieni xD nie mówię tu o obyczajowości, ale o niemal każdej dziedzinie.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #oswiadczenie
  • 161
@Postronny: chodzi tu konkretnie o przemoc ze względu na orientację. Pewnie te same osoby doznały też przemocy nie związanej z orientacją.

Tylko nie mówmy, że to nie ma różnicy za co kto cię znieważy. Leworęczni, wysocy, niscy itp.. - nikt nie dostanie #!$%@? ani werbalnego linczu za to, że właśnie taki jest. Z kolei gej - owszem, może dostać.

@ManiacTeam:

Agresja w stosunku do LGBT zawsze była i zawsze będzie.
@dwojra: #!$%@?ąc od tego co tam się znajduje, to komu to #!$%@? potrzebne, zamiast uczyć dzieci tego co im się w życiu przyda to będą się uczyły na pamięć ile jest wyimaginowanych przez osoby z zaburzeniami psychicznymi płci?
Zatem jesteście bezwartościowi i bezużyteczni, bo nie kojarzę by ktoś z tej grupy oprócz szumu, zadymy i zwracania na siebie uwagi coś wielkiego osiągnął


@ManiacTeam: Bardzo dobrze, że o tym wspominasz. Otóż to, że możesz tutaj na mirko pisać, zawdzięczasz również osobom homoseksualnym. Należy tutaj wymienić chociażby Alana Turinga, uważanego za jednego twórców informatyki, którego nazwisko na pewno większość z nas kojarzy pod nazwą Testu Turninga.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Alan_Turing#Oskar%C5%BCenie_o_naruszenie_moralno%C5%9Bci_i_%C5%9Bmier%C4%87

Naprawdę nie rozumiem tej
Uwielbiam taki poziom argumentacji.


@Kenteris: Ja też. Szczególnie jak robi się ze mnie Janusza, bo mam inny światopogląd.

No #!$%@?, tak już jest, musimy się z tym pogodzić. Ale czy naprawdę musimy? Po co tu jesteśmy jak nie po to, by próbować uczynić świat trochę lepszym od tego, co przekazalo nam poprzednie pokolenie?


Jak pisałem wyżej, nie mam problemu z odmiennością, ale jak widzę nie dociera. Mam problem z czym innym
@ManiacTeam gej do ciebie podejdzie i powie ci ze masz go szanowac, bo jest gejem? Powiedz mi, skad masz takie pomysly? xDDD

Widzę, że wykopem mocno już przesiakles. Powtarzasz kompletnie kazde stulejarsko-prawackie urojenie z mikrobloku. Jestes wrecz kapitanem #!$%@?ą, liderem wszystkich januszowych kucy. Mozesz nazwać to nienawiścią, ale ja nazwe to wolnością słowa, więc się nie obrażaj.




@GoplanaLodz: Masz prawo do wypowiedzi, tak samo jak ja mam prawo się z tym nie zgodzić.
Co do szacunku, to wiesz, gdzie mam twój szacunek, lub jego brak. Nie jest mi on do niczego potrzebny zakompleksiona istoto.
@VCO1: Nie ma odpowiedzialności zbiorowej. To co tu piszę, to moje poglądy i tylko moje. Nie jestem głosem ludu.
@MDobak: Co ma to do praw w Polsce które ma gej jako obywatel
@dwojra: Niestety ale to jest taka uluda i #!$%@? ze az oczy bola. Widac ze artykuly nawet na wikipedii (wiem ze to jest zrodlo "pierwszego kontaktu" ale rzadko spotykalem sie z tak razaco niskim poziomem merytorycznym & manipulacja) sa ostro jednostronne, przejedzone homo propaganda. Jakie by nie bylo Twoje stanowisko, artykul !https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_os%C3%B3b_LGBT
jest tak cholernie bledny i ewidentnie subiektywny. Brakuje badan na duza skale ktore potwierdzaja ze to nie ma
@Postronny: nie, nie dostałeś #!$%@? za orientację, bo przypuszczalnie gdyby Cię zastali z milionem innych kobiet, to #!$%@? byś nie dostał. Chodzi im o tę jedną kobietę. Może jeszcze była blondynką i podciągniesz to jeszcze do dyskryminacji ze względu na kolor włosów. Kto wie co tam im nie pasowało.

I zgadzam się, że każda przemoc jest zła. Generalnie potrzebna jest edukacja, która mogłaby chociaż ograniczyć przemoc fizyczną i psychiczną u dzieci
@MDobak: Większość normalnych ludzi nie chce wchodzić w formalne związki a co dopiero homoseksualni. Zapytałem tu jednego, co z alimentami po rozpadzie takiego związku, bo świadomość praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny dotyczyłaby również związków osób taj samej płci. Cisza :)
@GoplanaLodz: Żyj emocjami i niepewnością. Co gej? Żyje.
@Kenteris:

Wiesz, to jest takie #!$%@? z czasów komuny, że he he, kiedyś to chłop był chłopem, baba babą,
@ManiacTeam jakos w wiekszosci krajow, równość partnerska i małżeńska jest na porządku dziennym. Sama mam żonę od ponad 5 lat i nigdy nie spotkałam się w miejscu w ktorym mieszkam z podobnymi poglądami. (chyba że zapitych p0lakow od kolegi z zakladu produkcyjnego). Przypisujesz rodzinom, osobom hetero jak i homo swoje poglady, ktore roznia sie od rzeczywistosci diametralnie. Odwracasz kota ogonem, na 90 procent argumentow nir odpisujesz, wybierasz tylko to, na co ci