Wpis z mikrobloga

  • 543
Moja siostra jest nauczycielką i oburza się na podpisanie deklaracji LGBT, bo jej zdaniem trzylatki będą teraz w szkołach uczone masturbacji i homoseksualizmu (xD). Zapytałam, ją gdzie to jest w tej deklaracji, czy ją czytała, odpowiedziała: NIE CZYTAŁAM, ALE TO NA PEWNO TAM JEST!!!1111ONEONE
Z takim podejściem w tym kraju nigdy nic się zmieni xD nie mówię tu o obyczajowości, ale o niemal każdej dziedzinie.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #oswiadczenie
  • 161
@dwojra zajebiście wmawiasz komuś co myśli, czuje i słów których nie powiedział xD ale nie no spoko wam należą się specjalne przywileje bo tak ()
@dwojra: nie, na szacunk trzeba zasluzyc. Jak chodzisz i szanujesz każdego to tak naprawde nie szanujesz nikogo. Mylisz szacunek z ludzką przywoitością. Szanujesz ludzi za coś, a nie za to ze istnieją.
@aksamitna_kukurydza: respekt to nie szacunek?:D
@Lorne: JA wychodzę z założenia, że szanuje się każdego. A czy wzbudza moją sympatię, bądź jej przeciwność to już inna sprawa. Oczywiście ludzie przesuwają granicę i cały szacunek można do nich stracić. Albo po prostu szanować go ponadprzeciętnie za jakąś ponadprzeciętną postawę.
@ManiacTeam:

Bo jesteście odmieńcami i nic tego nie zmieni. Jeśli masz problem z nazywaniem rzeczy po imieniu


Jest to jednak okreśnie pejoratywne, niekulturalnie i obraźliwe. To jak nazywać kogoś niskiego kurduplem, czarnego czarnuchem, kogoś bez ręki ułomem, kogoś z nadwagą spaślakiem, czy jakieś dziecko gówniarzem. Myśle, że jednak większość ludzi ma problem z używaniem tego rodzaju określeń w stosunku do nich.
@dwojra dzieci trzeba nauczyć tylko podstaw - przede wszystkim tego jak się zabezpieczać przed chorobami i ciążą, a gwarantuję że resztę ogarną same w odprawienim dla siebie czasie. Seksualność to coś co powinno narodzić się naturalnie, a nie być wyedukowane jak tabliczka mnożenia w podstawówce. Za to na pewno nie powinno się narażać dzieci na pedalstwo i inne problemy z tęczowego spektrum #!$%@?