Wpis z mikrobloga

  • 543
Moja siostra jest nauczycielką i oburza się na podpisanie deklaracji LGBT, bo jej zdaniem trzylatki będą teraz w szkołach uczone masturbacji i homoseksualizmu (xD). Zapytałam, ją gdzie to jest w tej deklaracji, czy ją czytała, odpowiedziała: NIE CZYTAŁAM, ALE TO NA PEWNO TAM JEST!!!1111ONEONE
Z takim podejściem w tym kraju nigdy nic się zmieni xD nie mówię tu o obyczajowości, ale o niemal każdej dziedzinie.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #oswiadczenie
  • 161
@GoplanaLodz: Masz prawo do wypowiedzi, tak samo jak ja mam prawo się z tym nie zgodzić.
Co do szacunku, to wiesz, gdzie mam twój szacunek, lub jego brak. Nie jest mi on do niczego potrzebny zakompleksiona istoto.
@VCO1: Nie ma odpowiedzialności zbiorowej. To co tu piszę, to moje poglądy i tylko moje. Nie jestem głosem ludu.
@MDobak: Co ma to do praw w Polsce które ma gej jako obywatel
@dwojra: Niestety ale to jest taka uluda i #!$%@? ze az oczy bola. Widac ze artykuly nawet na wikipedii (wiem ze to jest zrodlo "pierwszego kontaktu" ale rzadko spotykalem sie z tak razaco niskim poziomem merytorycznym & manipulacja) sa ostro jednostronne, przejedzone homo propaganda. Jakie by nie bylo Twoje stanowisko, artykul !https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_os%C3%B3b_LGBT
jest tak cholernie bledny i ewidentnie subiektywny. Brakuje badan na duza skale ktore potwierdzaja ze to nie ma
@Postronny: nie, nie dostałeś #!$%@? za orientację, bo przypuszczalnie gdyby Cię zastali z milionem innych kobiet, to #!$%@? byś nie dostał. Chodzi im o tę jedną kobietę. Może jeszcze była blondynką i podciągniesz to jeszcze do dyskryminacji ze względu na kolor włosów. Kto wie co tam im nie pasowało.

I zgadzam się, że każda przemoc jest zła. Generalnie potrzebna jest edukacja, która mogłaby chociaż ograniczyć przemoc fizyczną i psychiczną u dzieci
@MDobak: Większość normalnych ludzi nie chce wchodzić w formalne związki a co dopiero homoseksualni. Zapytałem tu jednego, co z alimentami po rozpadzie takiego związku, bo świadomość praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny dotyczyłaby również związków osób taj samej płci. Cisza :)
@GoplanaLodz: Żyj emocjami i niepewnością. Co gej? Żyje.
@Kenteris:

Wiesz, to jest takie #!$%@? z czasów komuny, że he he, kiedyś to chłop był chłopem, baba babą,
@ManiacTeam jakos w wiekszosci krajow, równość partnerska i małżeńska jest na porządku dziennym. Sama mam żonę od ponad 5 lat i nigdy nie spotkałam się w miejscu w ktorym mieszkam z podobnymi poglądami. (chyba że zapitych p0lakow od kolegi z zakladu produkcyjnego). Przypisujesz rodzinom, osobom hetero jak i homo swoje poglady, ktore roznia sie od rzeczywistosci diametralnie. Odwracasz kota ogonem, na 90 procent argumentow nir odpisujesz, wybierasz tylko to, na co ci
@GoplanaLodz: Mogę być chamem, homofobem, zwisa mi twoja opinia. Skoro masz żonę, to nie mieszkasz w Polsce, a skoro tu nie mieszkasz, to stul dziub i daj żyć normalnie tym,co żyją w tym kraju i jeszcze coś mają do powiedzenia w tej kwestii. Nie macie tu prawa do zakładania rodziny i to się nie zmieni, tak samo jak nie masz prawa wypowiadać się o sprawach kraju, w którym nie mieszkasz. Nigdy
@GoplanaLodz: No i wyszło szydło z worka. Piękne podsumowanie tolerancji i obłudy ruchu LGBT :)

Skoro malzenstwo sprowadzasz do "tarcia brochy", a sens zycia do wychowywania swojego brajanka, to prezentujesz wlasnie poglady typowej mamuski, z ktorej leje 99 procent wykopu.


Sensem naszego życia, pomijając ciebie oczywiście, jest spuścizna, która zostawiamy następnym pokoleniom. Ty się swojego nie dochowasz na szczęście, bo strach, żeby takie coś się rozmnażało. Niedługo zdechniesz na szczęście. Zakopią
@ManiacTeam w sumie sam siebie tutaj zaorales i pokazales jakim dnem intelektualnym jestes. Wyszlo szydlo z worka. Skoro malzenstwu przypisujesz tylko Jedna funkcje i lubisz zagladac innym pod koldre, to szkoda tylko dzieciaka. Tym samym mam nadzieje nowy system do szkół i mlode samo ogarnie, ze ojciec ma problemy ze soba, ale on nie musi ich miec. Nie mam tak pierwotnych instynktow, zeby zachowywać sie jak ty i caly moj sens zycia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dwojra: W 2019 roku nawet w Polsce próbuje się na siłę udowadniać, że brak akceptacji to homofobia. To tak, jak by nagle grupa heteroseksualnych mężczyzn promowała na ulicach seks analny i BDSM a wszystkich, którzy tego nie akceptują nazywała nietolerancyjnymi. Co kto robi w łóżku i z kim to jego indywidualna sprawa. Nie trzeba tego manifestować i indoktrynować. Mam wrażenie, że niektórzy na siłę starają się udowodnić, że obecnie nadal są
Moja siostra jest nauczycielką i oburza się na podpisanie deklaracji LGBT, bo jej zdaniem trzylatki będą teraz w szkołach uczone masturbacji


@dwojra: Inna rzecz, że w pewnym wieku dzieci zaczynają się interesować swoimi narządami również płciowymi i jest to kompletnie naturalne że zauważają że są np. bardziej unerwione/wrażliwe na dotyk. Nauczyciele przedszkola dobrze o tym wiedzą. Ci wyżej trudno powiedzieć.
jakich praw nie ma gej, które ma heteroseksualista?


@Shatter: nie może sformalizować swojego związku

i potem dzięki temu m.in:

- mieć prawa znać stan zdrowia gdy jest w szpitalu
- dziedziczyć
- rozliczać się wspólnie z podatków
- itd.

To tak, jak by nagle grupa heteroseksualnych mężczyzn promowała na ulicach seks analny i BDSM a wszystkich, którzy tego nie akceptują nazywała nietolerancyjnymi. Co kto robi w łóżku i z kim to
Lol, kiedy budzisz się, włączasz wi fi, a telefon nie przestaje wibrować od powiadomowń xd
@ManiacTeam : #!$%@?ąc od twoich poglądów, jak można napisać do drugiej osoby per "coś takiego" i powiedzieć, że rodzina jej się wstydzi?To ty powinineś się wstydzić za takie obrażanie drugiego człowieka!Nie może być przyzwolenia na taki hejt w dyskusjach.Naprawdę, ja nie chcę cię obrazić, ale muszw potępić twoje zachowanie w tym momencie, bo jest karygodne.

@GoplanaLodz
@
sami #!$%@?
jedni wierza w wielkiego czlowiega mieszkajacego w chmurach
a drudzy ze sa kobietami majac #!$%@?, lub majac cipki wierza, ze sa mezczyznami
xD

kabaret
@ludzik: oczywiście, że jest, dlatego mnie dziwi jej oburzenie - dziecko będzie dotykało swoich miejsc intymnych tak samo jak ucha czy stopy.
Trzeba nauczyć rodziców i nauczycieli, że za to się nie krzyczy i nie krytykuje w sposób wybuchowy, tylko albo nie zwraca się uwagi, albo delikatnie się tłumaczy, że czym są genitalia i że nie wypada np. w przedszkolu czy innym publicznhm miejscu zdejmować bieliznę czy wsadzać w nią rękę.
@Shatter: pytałeś jakich praw NIE MAJĄ

może, ale z kobietą, tak jak hetero xD


- czyli nie może z osobą którą kocha, nie ma do tego prawa

Żeby mieć prawo znać stan zdrowia, wystarczy podpisać papier. Moja dziewczyna to zrobiła jka miała 18 lat zdaje się.


- w małżeństwie ten papier nie jest wymagany, czyli uprzywilejowanie

Dziedziczenie - testament


- w małżeństwie testament nie jest konieczny - uprzywilejowanie

Rozkcizax się -
@ManiacTeam: wiesz co jest nie tak w tym kraju? że kraj o takiej historii jak nasza ma problem z akceptacją mniejszościowych środowisk, ani wojna ani komuna nie nauczyły nas niczego, jesteśmy najgłupszym narodem

lekcje historii nie uczą niczego, szkoła nie uczy niczego, owszem, generalizuje, ale nie wmówicie mi że problemu nie ma, bo nawet jeśli to jakiś margines to dziwnym trafem jest on nabardziej słyszalny

a już na schyłku lat 90tych
@spere: nie, po prostu mnie to wkurza, bo od 30 lat ciągle ktoś krzyczy że próbuje się uciskac polaków, że to jest grzechem, że to jest złem itd.

za czasów hitlera nas zdewastowano, przyszli ruskie i nas dobili i do tego wokół panowała propaganda, a mimo to my dalej ani nie czytamy ani nie próbujemy analizować problemu ani nie oczekujemy rzetelności czy to od siebie, mediów czy polityków, system i prawo
Macie prawo do edukacji, do leczenia, macie prawa wyborcze, macie wszelkie prawa jako obywatele tego kraju, czego jeszcze chcecie, hę?


@ManiacTeam: za kazdym #!$%@? razem xD Konserwy sa chyba po prostu uposledzone umysłowo. Ej @Moderacja daloby sie zablokowac temu panu mozliwosc pisania? Bo ja juz mam prawo sie tu wypowiadac, on nie potrzebuje bo to tylko jak8es specjalne traktowanie, zeby tez mial prawo się wypowiadać

i jak zwykły człowiek zyska na
@ManiacTeam wręcz nie moglam lepiej sobie wyrezyserowac twoich wypowiedzi. Typowy wasacz, przesiakniety jadem, brakiem zyciowych ambicji i pelnym zalu i zlosci.
No co, powiem ci tylko, ze naprawdę, wszytsko da sie zmienic. Twoja chorobe rowniez.
Bo ta mania spiskowa to wyglada na poczatki jakiejs psychotycznej choroby xD
Do tego wpierw mowisz co innego, a potem jednak okazuje sie, ze nie roznisz sie od tych zwierzat ze stadionu, zapitych emigrantow itp. Kompletnie niczym.
@R3d_haired wiesz ogolnie nie tylko polska konstytucja to tak opisuje. Niemcy tez sobie ten zapis zmienili. W moment, w 3 dni rzucili pomysl i zrobili. Myslisz ze ktokolwiek sie tym przejal? Uwazam, ze to nie jest ok, bo sprowadzi do dalszej dyskryminacji. Widze rozmwoe o prace i wypelnianie rubryki stan cywilny. Od razu bedzie wiadomo ze to związek homo, co moze prowadzic do dyskrymimacji z tego powodu. Zartow, wysmiewania ciaglej innosci. Mi