Wpis z mikrobloga

@soadfan w jaki sposób cię wyciągnęli i jak długo tam siedziałeś?
Kiedyś u ziomka w bloku się zawiesiłem na 6/7 piętrze a że stare budownictwo i winda to sam sobie otworzyłem drzwi wajchą w szczelinie. Wyszedłem górą w połowie piętra ale jakby winda ruszyła (o ile coś takiego jest możliwe) to byłoby ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BudziGlod: tego nigdy nie możesz być pewna. Ostatnio u mnie w firmie (samo centrum Warszawy) winda się urwała i zleciała o 1 piętro. Zadziałały hamulce bezpieczeństwa ale niestety i tak 1os była dość poważnie poszkodowana
  • Odpowiedz
via Android
  • 29
@anas_lex otworzyli drzwi jedne i drugie, wyskoczylem. Ale jeszcze ze 20cm wyzej i siedział bym nadal, bo ani gora, ani dół by nie pozwoliła by mi wyjść. Siedziałem około 20 minut.
  • Odpowiedz
winda się urwała i zleciała o 1 piętro. Zadziałały hamulce bezpieczeństwa ale niestety i tak 1os była dość poważnie poszkodowana


@Wiktorgg
W jaki sposób została 'dosc powaznie' poszkodowana w tym przypadku? Poważnie pytam
  • Odpowiedz
@BudziGlod: nie zrozumiałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo jeszcze 2mc temu wychodziłem z założenia, ze windy się nie urywają, a nawet jeśli się urwą to od razu są blokowane
  • Odpowiedz