Wpis z mikrobloga

#ciota
Felicia Vanplus czyli Polonez Cargo po czesku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać nie tylko FSO wpadło na pomysł nałożenia plastikowej nakładki na zwykłą karoserię. Lecz czesi poszli o krok dalej, produkując specjalne tylne drzwi bez szyb, co czyniło ten samochód jeszcze bardziej niepraktycznym xD W Polonezie była przynajmniej normalna kanapa więc można było tego też używać jako zwykłe kombi. Bo w sumie na ciul taka wersja? Do wożenia pierza? Ładowność ta sama co zwykłe kombi. Powstało ledwie 5168 sztuk tego ulepa, co czyni go niemal równie rzadkim co najbardziej pożądana wersja Felicji Fun. Ale 4,6k za żadną Felę bym nie dał xD Aha no i najważniejsze, to jest jedyna Felicja w której nigdy nie zardzewieje tylna klapa, bo jest z laminatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szach i mat ateiści, cuda się zdarzają xDDD

https://www.olx.pl/oferta/skoda-van-plus-felicja-1-9-hak-CID5-IDySB2p.html#dbb85aa5c6
#samochody #motoryzacja
Pobierz Eternitzazbestu - #ciota 
Felicia Vanplus czyli Polonez Cargo po czesku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_0IUMSpvVvLwjQMDhkQaLT3PS0gzXoyAs.jpg
  • 23
@Eternit_z_azbestu: W #!$%@? rzadka wersja, w dodatku ta nakładka z laminatu jest w zasadzie na chwilę obecną tylko do dorobienia, bo tego już nie kupi, jakby coś się z tym stało. Warty uwagi, bo jeśli jakikolwiek czeski samochód po włączeniu Skody w grupę VAG ma jakiekolwiek szanse na bycie unikalnym i wartościowym po latach, to tylko ta wersja Felicii.
@Student_AWAS: Funa to ja widywałem na codzień u siebie w mieście. Z kilka lat już jej niestety nie widzę, ktoś normalnie na daily to upalał, prawdopodobnie korozja ją zeżarła doszczętnie.

Octavię z OHV widziałem kiedyś jedną na sprzedaż kiedyś w Czechach, to jednak istniało naprawdę, a ja myślałem że to tylko legenda xDD

@Pangia: FUN już jest unikalny. Ceny ich wywaliły już w kosmos. No ludzie zaczynają remontować na poważnie
@Eternit_z_azbestu: FUN'ów było i mało i tak jak piszesz - nie ma już małych pickupów, tak jak prawie nie ma już małych, trzy drzwiowych aut - Polo tylko 5D, nowy Golf też będzie raczej tylko 5D - jest niby BMW 2 i jakieś Coupe od Audi itd, ale to nie to samo.

Czymś, co było w stworzone na kształt FUN'a mógł być imo Kangoo Be Bop - nie pickup, ale dość
Pobierz S.....S - @Eternitzazbestu: FUN'ów było i mało i tak jak piszesz - nie ma już małych ...
źródło: comment_A1S2ISyGfXbajCHcREXuK1Be1qAP7HNf.jpg
@Eternit_z_azbestu: A żeby było śmieszniej, to przez jakiś czas widziałem gnijącego Funa na jednej ze stacji benzynowych w Albigowej k. Łańcuta. Stał z wybitą szybą i nikt się nim nie interesował. Jakiś czas później zniknął i znalazłem go na parkingu koło stawu w Łańcucie. I stamtąd też ktoś go zabrał. Poza tym nie mam pewności, ale wydaje mi się, że miał… dwie różne tablice rejestracyjne. Z przodu chyba miał RLA, a