Wpis z mikrobloga

  • 308
Polka ma dziecko z czarnym - puszczalska p0lka, zachciało jej się księcia habibi, niech teraz wychowuje orka, lałbym ją w pysk po tej kwadratowej mordzie, nawet mi jej nie żal

Polak ma dziecko z murzynką - ale wiesz @daeun on raperem jest, a rap narodził się w czarnych gettach, dzięki temu Sobota jest teraz bardziej autentyczny. No fajny chłopaczek, fajne kędziorki, podobny do taty. Slucham od dawna i szanuje za muzykę. :)

Hipokryzja i #!$%@? lvl 1000000000. Jedyne co wami kieruje to zwykła ludzka zazdrość. Myślicie że żyjecie w średniowieczu a kobiety to wasze niewolnice. Tymczasem przyszło wam żyć w XXI wieku, gdzie, o dziwo, laski także mają potrzeby seksualne i też uprawiają seks xD Mało tego, same dobierają sobie partnerów seksualnych xD Kurde, kto by pomyślał jeszcze 500 lat temu że kobieta kiedyś wyjdzie z kuchni xD

#p0lka #madki #tinder #przegryw #bekazpodludzi #spermochlip #zwiazki #klaudiusz
daeun - Polka ma dziecko z czarnym - puszczalska p0lka, zachciało jej się księcia hab...

źródło: comment_pn29fCBo87uR6PG0nJQSvAZV7CO0JK7S.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@RatedR: Coś ty napisał?

"> Myślisz, że ktoś Ci powie prosto w twarz "Ale wy tam macie #!$%@? w tej Polsce"?

Ależ my mamy #!$%@?@ w tej Polsce, widzę to po swojej rodzinie / koleżankach / współpracownicach...No ja nie, ale może ty tak, za wesoło nie masz w takim razie.

"Jakbyś spotkał Ukraińca, to mówiłbyś mu, że "Strasznie łatwe te wasze Ukrainki"?"

A uważasz, że Ukrainki są łatwe? Z tego zdania
  • Odpowiedz
@FunnyLogin:

Ależ my mamy #!$%@?@ w tej Polsce, widzę to po swojej rodzinie / koleżankach / współpracownicach...No ja nie, ale może ty tak, za wesoło nie masz w takim razie.

Nie przekręcaj moich słów.

A uważasz, że Ukrainki są łatwe? Z tego zdania tak wynika, i jeżeli to prawda - dlaczego uważasz, że są łatwe?

Ponownie proszę o nieprzekręcanie moich słów.

W skrócie - Anglicy mówią że Polki są łatwe, my
  • Odpowiedz
#!$%@? ja mam nadzieję że polska będzie zacofana i nie będzie tolerowała takich rzeczy bo nie chce wyjść na ulicę i patrzeć że jakiś czarnucha albo arab to rodowity Polak tak jak to jest w takiej Francji .
  • Odpowiedz
@daeun internet szkaluje dzieciaka bo glupia baba wrzuca content do internetu pomimo krytyki.

Glupia madka przestaje = hejt sie konczy.
Glupia madka nie przestaje = kreci sie orkowa karuzela.

Proste.
  • Odpowiedz
Przypuszczam że Ci co mają największą beke z tego dziecka ojciec zostawił za gówniaka. Proszę pozdrowić mamusie p0lki które też rozkładały przed byle kim ( )
  • Odpowiedz