Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem o moich oswiadczynach, oczywiście przy marce BMW :) Na zdjęciu mój tata i starszy brat. Cała przygoda z tą piękna marka samochodów zaczęła się od niego :) Gdy pierwszy raz prowadziłem samochód to miałem 5 lat i siedziałem u taty na kolanach - było to nowiutkie e46 330 Ci z 2000 roku () Tata mega na nie harowal, ale pamiętam jak bardzo był dumny, gdy je kupił. Dzisiaj stoi u mnie w garażu i jest perełka, o którą dbam najbardziej :) Bardzo dziękuję tacie, że związał mnie z niemiecką motoryzacja i w szczególności z niezawodnym BMW (ʘʘ) A ten klasyczek że zdjęcia oczywiście nadal jest w posiadaniu taty, na dniach Wam go pokaże jak wygląda od środka, bo stan igła. Obecnie tatuś jeździ F30, ale myśli już powoli o zmianie na coś nowszego :)

#bmw #bmwboners #motoryzacja #samochody #niebieskiepaski #rodzina #pokazauto
chalwaklb - Wczoraj pisałem o moich oswiadczynach, oczywiście przy marce BMW :) Na zd...

źródło: comment_0fGUbH6qIbGuD92LHc1GwzDUhMmUwdE7.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@chalwaklb: BMW fajne auta z wieloma minusami, kto jeździł ten wie. Sam jeżdżę tylko samochodami tej marki bo je lubię, ale mówienie, że ta marka jest pasją to jest dla mnie cringe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te auta się nie psują tylko #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz