Wpis z mikrobloga

Szukam chętnych osób które pomogłyby w zorganizowaniu projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej w celu zakazu sprzedaży napojów energetycznych dla osób w wieku poniżej 21 lat. Chyba każdy zna przypadki znajomych którzy po wpadnięciu w nałóg źle kończyli. Młodzi ludzie nie są świadomi niebezpieczeństw z tym związanych. Sprawa jest dla mnie osobista nawet bo mój bliski znajomy który był pogodnym chłopakiem zaczął pić to gówno i po jakimś czasie zaczął się zachować dziwnie poczym się powiesił. Dla mnie to są narkotyki w wersji lite, zaczyna się od tego potem dopalacze itp. Byłoby zainteresowanie?
#polska #prawo #pytanie
Pobierz t.....i - Szukam chętnych osób które pomogłyby w zorganizowaniu projektu obywatelskie...
źródło: comment_xTXsHiwZkJ0akvoasbyJ7RwfZfqI80N5.jpg

Jesteś za?

  • Popieram 35.7% (761)
  • Nie 64.3% (1372)

Oddanych głosów: 2133

  • 71
@tomasz-terlecki: Beka beką, ale w pewnym korpo w jakim dane mi było pracować była kobita, która co przerwę piła 2 energetyki + papieros. Zawsze się śmialiśmy z niej, że źle skończy bo wypijanie 5-6 dziennie takich to chyba nic dobrego. I co? Spotkałem ją jakiś czas temu. Chuda jak patyk - niewydolność nerek, jedna niesprawna druga jakoś tam chodzi ale muszą zrobić przeszczep.

I w sumie w #!$%@? mam kto jak
Zawsze się śmialiśmy z niej, że źle skończy bo wypijanie 5-6 dziennie takich to chyba nic dobrego. I co? Spotkałem ją jakiś czas temu. Chuda jak patyk - niewydolność nerek, jedna niesprawna druga jakoś tam chodzi ale muszą zrobić przeszczep.


@uncross89 Naprawdę lepiej nie wtrącać do dyskusji mądrości anegdotycznych z tak absurdalnymi wnioskami. Spożywanie kofeiny u osób z przewlekłą chorobą nerek jest wręcz wskazane, bo zmniejsza ona ryzyko zgonu w wyniku choroby
@Tarec kofeina akurat niewiele zaszkodzi. Pomyśl ile w tych 6 energietach jest cukru. Jeden półlitrowy monsterek ma 11 łyżeczek. Jak ktoś ich wali tyle to jego spożycie już się liczy w całych paczkach a nie w łyzeczkach.

Też czasem #!$%@? monsterka, najczęściej tego ultra, bez cukru. Jest w miarę zdrowy ale też nie polecam tego walić codziennie.