Wpis z mikrobloga

Szukam chętnych osób które pomogłyby w zorganizowaniu projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej w celu zakazu sprzedaży napojów energetycznych dla osób w wieku poniżej 21 lat. Chyba każdy zna przypadki znajomych którzy po wpadnięciu w nałóg źle kończyli. Młodzi ludzie nie są świadomi niebezpieczeństw z tym związanych. Sprawa jest dla mnie osobista nawet bo mój bliski znajomy który był pogodnym chłopakiem zaczął pić to gówno i po jakimś czasie zaczął się zachować dziwnie poczym się powiesił. Dla mnie to są narkotyki w wersji lite, zaczyna się od tego potem dopalacze itp. Byłoby zainteresowanie?
#polska #prawo #pytanie
t.....i - Szukam chętnych osób które pomogłyby w zorganizowaniu projektu obywatelskie...

źródło: comment_xTXsHiwZkJ0akvoasbyJ7RwfZfqI80N5.jpg

Pobierz

Jesteś za?

  • Popieram 35.7% (761)
  • Nie 64.3% (1372)

Oddanych głosów: 2133

  • 71
@tomasz-terlecki Szukam chętnych osób które pomogłyby w zorganizowaniu projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej w celu zakazu zakładania konta na Wykopie dla osób z nickiem zaczynającym się literę T i kończącym na I. Chyba każdy zna przypadki znajomych którzy po wpadnięciu na Mirko źle kończyli. Młodzi ludzie nie są świadomi niebezpieczeństw z tym związanych. Sprawa jest dla mnie osobista nawet bo OP, który nie jest moim bliskim znajomym był pogodnym chłopakiem zaczął spamować zarzutkami
@tomasz-terlecki pracowałem kiedyś jako dziennikarz na festiwalu i mieliśmy tam taką lodówkę monsterków, które dla namiotu dziennikarskiego były za free. Co kilka godzin przychodziłł koleś z obsługi i uzupełniał zapasy. Złapałem z nim lepszy kontakt i opowiedział mi że tak naprawdę nie jest hostessą do uzupełnienia lodówek, tylko jakimś tam kierownikiem w Monsterze i mówi mi wprost - 'nie pij tego gówna'. Więc coś na rzeczy musi być